CHP’li Işık, “Adayımızın arkasındayım!”

Yatağan Belediye Başkanı CHP’li Hasan Haşmet Işık, partisinin 31 Mart Yerel Seçimlerinde Yatağan Belediye Başkan Adayı olarak Halil Arslan’ı belirlemesiyle ilgili olarak, “Adayımızın arkasındayım” dedi.

CHP’li Işık, “Adayımızın arkasındayım!”

Yatağan Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, gazetecilere yaptığı açıklamada, 31 Mart Yerel Seçimleri için aday adayı olduğunu fakat partisinin bir diğer aday adayı Halil Arslan’ı aday adayı belirlediğini hatırlattı.

20 yıldır Yatağan Belediye Başkanlığı görevini yürüten Işık, aday gösterilmemesiyle ilgili olarak, “20 yıldır CHP’nin bayrağını Yatağan’da yere indirmedim. Hiçbir partiye gitmem. Partimizin adayının arkasındayım” dedi.

Işık, kamuoyunda kendisinin başka bir siyasi partiden seçime gireceğine yönelik söylentilere de cevap vererek, “Ben 27 yıl Yatağan Belediyesi’nde çalıştıktan sonra, 20 yıl CHP’nin bayrağını yere indirmedim. Atanamayınca başka bir partiden aday olacağım söylentileri tamamen asılsızdır. Partimin de, adayımızın da kapı gibi arkasındayım. Atanan arkadaşım, Kent Konseyi Başkanı Avukat Halil Arslan’a başarılar diliyorum. Bundan sonra partimin vereceği her türlü göreve hazırım” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 11:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali keskin
Ali keskin - 1 yıl Önce

Helal be başkanım

Doğrusu Bu.
Doğrusu Bu. - 1 yıl Önce

Harikasın başkanım.

SIRADAKİ HABER