CHP’li Özcan, “Kaynaklar tükeniyor”

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Yatağan CHP Başkanlığına ziyaret etti. Özcan burada yaptığı açıklamada, ülkenin iyi yönetilmediğini ve kaynakların tükenmek üzere olduğunu vurguladı.

CHP’li Özcan, “Kaynaklar tükeniyor”

CHP Yatağan Başkanlığını ziyaret eden CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan’ı, İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Belediye Başkan Adayı Halil Arslan ve partililer karşıladı.

Özcan burada muhabirimize yaptığı açıklamada, “Hasan Haşmet Işık başkanıma 20 yıl halkımıza yaptığı hizmetten dolayı teşekkür etmeye yeni atanan adayımız Halil Arslan’ı da tebrik etmeye geldim. Özellikle adayı kesinleşen ilçeleri tercih ediyorum. Haşmet başkanımız takındığı tavır ile çok büyük takdir topladı, kendisini kutluyorum. Haşmet başkan Muğla ve Yatağan siyasetinde çok önemli bir isim. Halil Arslan’a da moral vermeye geldim. Moralli olacağız ve kendimize güveneceğiz. Seçimleri de kazanacağız. Müsait olduğum her zaman her göreve hazırım. Arkadaşlar, iktidar ülkeyi iyi yönetemiyor, halkın umudu tükeniyor, kaynaklar tükeniyor. Bu nedenle bu seçimler yeni bir başlangıç olacak” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68