CHP’nin 28 Aday Adayı Tanıtıldı…

Milletvekili Genel Seçimleri için Muğla CHP’den aday adaylığı için resmen başvuran 28 kişi, 21 Mart 2015 Cumartesi günü yapılacak genişletilmiş delege bazında resmi olmayan önseçim (meyil yoklaması) öncesinde partililere ve basına tanıtıldı…

CHP’nin 28 Aday Adayı Tanıtıldı…
 Muğla CHP İl Başkanlığı organizesinde yapılan aday adayı tanıtımı Atatürk Kültür Merkezi Salonu’nda, 14 Mart 2015 Cumartesi günü saat 13.00’te gerçekleşti. Bir buçuk saat süren tanıtım törenindeki konuşmalarda, CHP İl Başkanı Mürsel Alban ile Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ün ortak olarak dile getirdikleri şu sözleri toplantıya damgasını vurdu. İkisi de şöyle dediler:

“Bu seçim öncesi propaganda çalışmalarında bizleri sevindiren en önemli konu şu oldu; ilk defa gördük ve yaşadık ki, hiçbir aday adayı arkadaşımız diğerlerine çamur atmıyor, belden aşağı vurmuyor, aleyhlerinde basına hiçbir açıklama yapmıyorlar. Bu çok güzel ve düzeyli çalışmaların, seçim bitene kadar, hatta seçim sonrasında da aynen devam etmesini yürekten arzuluyoruz…”

Salon ağzına kadar partililerle doldu. Bütün aday adayları kura çekimi sırasına göre tanıtıldı. Hepsi de birbirlerine başarı ve şans dilediler, salonun her yerinde aday tanıtım broşürleri ve kartlar dağıtıldı, konuşmalar alkışlandı. Ancak, bütün bu güzel organize ve düzeyli davranışlara karşın, salonda biraz heyecan eksikliği gözleniyordu… Belki de partililer henüz seçim havasına girememişlerdi?

Biz Yatağan’dan Hasan Gündoğdu ve Cihat Uysal ile birlikte gidip, salonda da beraber oturduk. Yatağanlı aday adayları Mustafa Öztürk, Ali Irgat, Süleyman Girgin, Ali Akalp ve Togay Kömür’ü izledikten sonra, nefes almakta zorlandığımız salondan dışarı çıktık. Görebildiğimiz tüm aday adaylarına başarılar dileyerek, saat 15.00’te Yatağan’a döndük… Sakin KOŞAR…

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 19:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68