CHP’nin ziyaretleri sürüyor

CHP Yatağan Başkanlığı’nın kongresinde göreve gelen yeni yönetim, tanışma ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP’nin ziyaretleri sürüyor

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen kongrede göreve gelen Başkan Mehmet Kemiksiz ve yönetimi, Yatağan Kaymakamlığı, belediye başkanlığı ve sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini, Tes-İş Sendikası, Maden-İş Sendikası, CHP İl Başkanlığı, Menteşe Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne yaptıkları ziyaretlerle sürdürdü.

CHP heyetini, Tes-İş Sendikası’nda Başkan Fatih Erçelik ve yönetimi, Maden-İş Sendikası’nda ise Başkan Osman İlhan ve yönetimi karşıladı.

Her iki sendikada bir süre sohbet eden heyet, hem tanıştı hem de gündemindeki konular hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Erçelik ve İlhan, yeni yönetime başarılar dileyerek ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, CHP’nin yeni yönetimine başarılar dilediler.

Kemiksiz ve beraberindeki heyet, daha sonra Menteşe’ye giderek Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Yatağan CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz de, “Bugün ziyaretlerimiz devam ediyor. Önümüzdeki günlerde de devam edecek. Bizleri kabul eden Tes-İş ve Maden-İş sendikalarını çok teşekkür ediyorum. Yatağan’daki ziyaretlerimizden sonra, Menteşe’ye giderek, İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz çok faydalı geçti. Hem yeni yönetim İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ile tanıştı hem de gündemimizdeki konuları konuştuk. İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü bizleri zaman ayırdıkları için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali keleş
ali keleş - 6 ay Önce

kareye oy vermem

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68