Cumhur İttifakı belediyeleri Seydikemer'de buluştu

AK Parti Muğla Başkanı Kadem Mete, Muğla'daki Cumhur İttifakı üyesi belediye başkanlarıyla Seydikemer'de bir araya geldi.

Cumhur İttifakı belediyeleri Seydikemer'de buluştu

AK Parti Muğla Başkanı Kadem Mete ve beraberinde Cumhur İttifakı belediye başkanları, genel gündem ve ilçelerin sorunlarını görüşmek üzere Seydikemer’de toplantı gerçekleştirdi.

Çözüm odaklı olumlu geçen toplantıda belediye başkanları, AK Parti Muğla Başkanı Kadem Mete’ye Cumhur İttifakı ilçelerinde hizmet ve yapılan projeler ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu ve bunların yanı sıra pandemi süreci alakalı önlem ve tedbirlerle alakalı çalışmalardan bahseldildi.

Seydikemer’de gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Muğla Başkanı Kadem Mete ve beraberinde Cumhur İttifakı belediye başkanları Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş ile beraber AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, Seydikemer Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Ali Türkan, Mustafa Karakuş ve Ramazan Kaynak katılım gösterdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90