“Daha fazla hizmet için adayım”

Son olarak Antalya Vali Yardımcılığı görevini yürüten fakat 7 Haziran 2015 seçimlerinde AK Parti’den Milletvekili adayı olmak için görevinden istifa eden Mestan Yayman dün temaslarda bulunmak için geldiği Yatağan’da gazetemizi ziyaret etti.

“Daha fazla hizmet için adayım”
 Geçtiğimiz günlerde AK Parti’den Milletvekili aday adayı olmak için görevini yürüttüğü Antalya Vali Yardımcılığı görevinden istifa eden Mestan Yayman dün bir dizi temasta bulunmak için geldiği Yatağan’da gazetemizi ziyaret etti. 2011 seçimlerinde de aday adayı olan ve yapılan temayül yoklamasında birinci olan Mestan Yayman, Muğla’nın daha fazla hizmet alması için, sorunları da çözümleri de en iyi bilenlerden birisi olduğu için aday adayı olduğunu belirtti. Yayman ziyarette bir süre Yatağan Demeç Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ile sohbet etti. Ziyarette aday adaylığı ile ilgili açıklama yapan Yayman; “Seçim çalışmaları kapsamında ilçelerimizi ziyaret ediyorum, bugünü de Yatağan’a ayırdık. Ziyaretler kapsamında kendi gazetemiz olarak gördüğümüz Demeç Gazetemizi de ziyaret etmek istedim. 2011 seçimlerinde de AK Parti’den Muğla Milletvekili aday adayı oldum ve yapılan temayül yoklamasında birinci oldum. Bende bu bölgenin çocuğu olmamın yanı sıra Kavaklıdere Kaymakamlığı, Muğla Vali Yardımcılığı gibi görevlerde bulundum Muğla’nın sorunları en iyi bilenlerden birisiyim. Sorunlara çözüm bulmak için, Muğlamız’ın en iyi şekilde hizmet alması, Mecliste temsil edilmesi için aday adayı oldum, bu konuda vatandaşlarımızın desteğini bekliyorum” ifadelerini kullandı.

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Mestan Yayman yaptığı ziyaretin ardından Yatağan’da yapacak olduğu diğer ziyaretler için gazetemizden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2015, 10:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
bedir han
bedir han - 7 yıl Önce

mestan bey seçilirse yatağan için çok iyi olur. yatağanı avucunun içi gibi bilir.

SIRADAKİ HABER

banner68