Dananın kuyruğu 16 Ocak’ta kopacak

Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan ve Datça Belediye Başkan Adaylarının 16 Ocak’ta yapılacak olan PM’de (Parti Meclisi) açıklanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Dananın kuyruğu 16 Ocak’ta kopacak
 Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan Belediye Başkan Aday Adaylığı için 8 ismin müracaat etmesinin ardından ilçede kimin CHP adayı olarak atanacağı merak konusu olurken, bu konuda çok sayıda spekülasyon oluşması bilgi kirliliğine neden oluyor. 8 aday adayının her biri kendisinin atanmasına kesin gözüyle bakarken, parti genel merkezinin yaptırdığı anketlerde çıkan sonuçların aday adayları arasında, uçurum denilecek oranda fark olduğunu ortaya koyduğu öğrenildi.
CHP genel merkezli haber kaynaklarına göre ilçede yapılan anketlerde sorulan sorulara cevap verenlerin sayısı oldukça düşük oyduğu gözlemlenirken, bu oranın içerisinde oluşan sıralamanın kamuoyunda tahmin edilen sonuçlara yakın olduğu, bu nedenle genel merkez yöneticilerinin geçtiğimiz hafta içerisinde Yatağan merkez ve köylerinde 8 kişilik bir ekiple yeni bir anket yaparak atama ile ilgili son durumu gözden geçirecekleri öğrenildi.
Yatağan CHP’de mevcut Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık haricinde Belediye Başkan Aday Adaylığı için İşadamı Mesut Günay, İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar, Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili, Maden İş Sendikası eski Genel Mali Sekreteri Murat Bekem, Turgut eski Belediye Başkanı Muammer Bahçeli, Muammer Özdemir ve Maden-İş Sendikası Eski Şube Başkanı Ali Akalp müracaatta bulunmuştu.
Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2014, 23:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rasim Rasimoğlu
Rasim Rasimoğlu - 7 yıl Önce

yatağanda değişim şart

Rasim Rasimoğlu
Rasim Rasimoğlu - 7 yıl Önce

desenize yarağan;
rahvan at yarışlarına, motorculara,en az beş yerde olmak üzere aşure günlerine, çicek-ağaç dikip kurutmaya, sık sık su patlaklı yıllara, bozuk ve kasisli yollara, gazino-bar payvonlara, şehir içindeki inşaat depolarına , yarım kalmış üniversite inşaatına.....
devam desenize

Berkant ATASEVEN
Berkant ATASEVEN - 7 yıl Önce

de hadi artık iyice suyu çıktı açıklayın da hem siz kurtulun hem de halk kurtulsun bu nedir ya.neyin peşindesin chp merkezi adaylara bak dosyalarını incele yatağana ve partine kim daha çok yakışan bir başkan olur kararını ver ve yola çık.çalışmalar başla ...

SIRADAKİ HABER