Demir ve Gökcan’dan Milli Eğitim Bakanına ziyaret

AK Parti Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u makamında ziyaret ettiler.

Demir ve Gökcan’dan Milli Eğitim Bakanına ziyaret
AK Parti Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir,  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u makamında ziyaret ettiler.

Muğla’ya yapılacak yatırımlar konusunda destek talebinde bulunan Gökcan ve Demir, bakana Muğla’nın eğitim ve öğretim alanındaki talep ve  ihtiyaçlarına ilişkin bir dosya sunduklarını ifade ettiler.

İhtiyaç duyulan yeni okul binalarının yapımı, mevcut okul ve öğrenci pansiyonları ile öğretmenevlerinin bakım ve onarımı için bakandan destek talebinde bulunan Gökcan ve Demir, Milli Eğitim Bakanı Selçuk’u Muğla’ya davet ettiklerini belirttiler.

Bakanın ilk fırsatta Muğla’yı ziyaret edeceğini açıklayan Gökcan ve Demir, Milli Eğitim Bakanının tüm ülke genelinde ve Muğla’da ehliyet ve liyakate önem vereceğini, Muğla’yı yakından takip ettiğini ve Muğla’nın eğitimde sıçrama yapacak illerin başlarında geldiğini ifade ettiğini, bakanın Muğla’ya ve hemşerilerimize destek olacağını vurguladılar.

Gökcan ve Demir, Milli Eğitim Bakanına destekleri için teşekkür ederek,  Muğla’ya ve Muğlalılara, tüm teşkilatlarıyla birlikte plan, proje, yatırım ve  hizmet konusunda zaman ve mekan mevhumu gözetmeksizin çalışmalarının  kesintisiz olarak sürdürüleceğini ifade ettiler.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner49

banner53

banner52

banner47