DP, hizmet için seçimi beklemiyor

DP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Yatağan Belediye Başkan Adayı, Yatağanlılara hizmet için seçimi beklemeyerek vatandaşların taleplerini yerine getirmeye başladı.

DP, hizmet için seçimi beklemiyor

Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon ve Yatağan Belediye Başkan Adayı Mehmet Serhat Serdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya geliyor.

Kırsal mahallelerdeki vatandaşları ziyaret eden DP’liler, vatandaşların taleplerini yerine getirmek için seçimi beklemiyor. Gittikleri mahallelerde vatandaşların durak ve çocuk parkı taleplerini iletmesi üzerine harekete geçen Kocadon ve Serdaroğlu, talepleri yerine getiriyor.

Serdaroğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kavak, Bozarmut, Madenler, Deştin, Bozüyük ve birçok mahallemizden özellikle bu yağışlı havalarda çok ihtiyaç olan durak talebi geldi. Biz de harekete geçerek bu mahallelerimizin önemli bir ihtiyacı olan durakları teslim ettik. Ayrıca gittiğimiz mahallelerde vatandaşlarımız çocuk parkı talebinden bulunuyorlardı. Bunu da üzerimize vazife olarak aldık ve ihtiyaçları giderdik. İnşallah 31 Mart akşamından sonra da Muğlamıza ve Yatağanımıza en iyi hizmeti vereceğiz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68