Eyüp Katırcı da aday adaylığını açıkladı

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’den Yatağanlı meclis üyesi Eyüp Katırcı, Yatağan Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Burak Alper Kuş
Eyüp Katırcı da aday adaylığını açıkladı

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Yatağanlı meclis üyesi Eyüp Katırcı, Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti.

Katırcı, burada yaptığı açıklamada, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, dostlarımız arkadaşlarımız ve hemşerilerimizin istek, destek, öneri ve katkıları sayesinde CHP’den belediye başkan aday adayı olmaya karar verdim. Geleceğin aydınlık, bereketli, üreten, gelişen ve paylaşan Yatağan’ını birlikte yönetmek ve ilçemizi daha ferah bir seviyeye getirmek için hazırladığım projelerimi ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım. Bu yola sizlerle birlikte çıkmaktan onur duyacağım” diye konuştu.

Yatağan ilçesinde 1970 yılında doğan Katırcı, Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nden 1993 yılında mezun olduktan sonra Yatağan ilçesinde serbest veterinerlik yapmaya başladı. Katırcı, Muğla Veterinerler Odası’nda 1 dönem disiplin kurulu üyeliği, 2 dönem de büyük kongre delegeliği görevlerinde bulundu.

2009-2014 döneminde CHP’den Muğla Genel Meclisi Üyeliğine seçilen Katırcı, 2014 yılında bu yana da Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Yatağanlı meclis üyeliği görevini yürütüyor.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER