Fethiyeliler ve Seydikemerliler Şen’i bağrına bastı

AK Parti Aday Adayı Tanıtım Toplantıları kapsamında Muğla’nın Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde düzenlenen toplantılara katılan AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen, vatandaşların ve AK Partililerin sevgi gösterileriyle karşılaştı.

Fethiyeliler ve Seydikemerliler Şen’i bağrına bastı
24 Haziran’da gerçekleştirilecek Milletvekili Seçimleri için Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü görevinden istifa ederek AK Parti’den Muğla Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Eşref Şen, seçime kısa bir süre kalmasına rağmen yoğun bir mesai geçiriyor.

Partisinin il başkanlığı tarafından tüm ilçelerinde düzenlenecek Aday Adayı Tanıtım Toplantılarına katılan Şen, burada kendini tanıtma ve partililerle bir araya gelme şansı yakalıyor.

AK Parti Aday Adayı Tanıtım Toplantıları kapsamında Muğla’nın ilçelerinde düzenlenen toplantılara katılan ve kendisini tanıtan AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen, birçok ilçede olduğu gibi Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde de vatandaşların ve AK Partililerin sevgi gösterileriyle karşılaştı.

Toplantılara katılanların fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmeyen ve toplantılarda sıkılmadık el, dokunmadık yürek bırakmayan Şen, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerin ilgisi nedeniyle salonlardan güçlükle ayrılabildi.

Şen, Fethiye’de düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, burada 6 yıl Orman İşletme Müdürlüğü’nde işletme şefliği görevi yaptığını hatırlatarak, “Bu kutlu davaya gönül verdiğim için ve görev yaptığım yerlerdeki tarlalarda izim olan biri olarak, görevlerim sırasında vatana, millete ve vatandaşa efendilik değil de hizmetkarlık yapan bir kardeşiniz olarak bu kutlu yürüyüşe bir katkım olacağını düşündüm. Daha büyük hizmetler yapmak için bu yola çıktım” dedi.

Mensubu bulunmaktan büyük gurur duyduğu Türk milletinin, onursuz ve hürriyetsiz yaşamaktansa ölmeyi tercih eden, “Ya istiklal ya ölüm” diyen bir millete hizmet etmek istediğini kaydeden Şen, “Vatandaşlarımızın daha özgür, daha başı dik bir Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşamayı hak ettiğini düşünerek büyük liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kefeniyle çıktığı bu yolda, biz de aynı cesaretle bu kervana katılarak kefenimizle yürümeyi hedefledik. Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un dediği gibi ‘Girmeden tefrika bir millete düşman giremez. Toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez.’ Bir, iri ve diri olarak bu mücadelede omuz omuza mücadeleyi sürdürdüğümüz sürece milletvekili aday adayı arkadaşlarımızla birlikte bu zafere ulaşacağımızı ve Muğlamızda 5 milletvekili çıkararak Türkiye ortalamasının üzerine çıkaracağımıza tüm kalbimle inanıyorum” diye konuştu.

2014 Yerel Seçimlerinde AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı olduğu Seydikemer’de AK Partililere ve vatandaşlara seslenen Şen, evine gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Seydikemer’de kendisini tanıtmaya ihtiyaç duymadığını, zaten burada yaşayan birçok kişinin kendisini çok iyi tanıdığını iddia eden Şen, “36 yıldır sizlerle birlikte yaşıyoruz. 2014 Yerel Seçimleri’nde sizlere hizmet etmek için partimizden aday adayı oldum. Belediye Başkanımız Yakup Otgöz ile birlikte çalışarak seçimleri kazandık ve Seydikemer’i AK Belediyecilikle tanıştırdık. Kendisi de bunu onaylayacaktır. Kendisinin ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Şen, Türkiye’nin bunalımlı bir süreçten geçtiğini anlatarak, “Hep birlikte omuz omuza davamız için mücadele etmeye hazır mısınız? İnşallah 24 Haziran’da Seydikemer Muğlamızın lokomotifi olacak. Daha önceki dönemden daha fazla milletvekili çıkarabilmek için hepimiz var gücümüzle çalışmak zorundayız. Ben buna inanıyorum. Sizlerin de bu yolda bizlerle birlikte olmanız beni çok mutlu ediyor. Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un da, ‘Vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor, bir hilal uğruna, ya Rab, ne güneşler batıyor’, dizeleriyle dediği gibi bu hilal uğruna batan güneşlerimizi, şehitlerimizi, saygı ve minnetle anıyorum. Kendilerine Allah’tan rahmet diliyorum. Allah bu millete yeniden İstiklal Marşı yazdırmasın diyorum. Bir, iri ve diri olarak 24 Haziran’da muzaffer olacağız inşallah” diye konuştu.

Şen, toplantının ardından partililerle bir araya gelerek sohbet etme şansı yakaladı.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 08:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner47