GİRGİN'DEN YATAĞANA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin geçtiğimiz Pazartesi gününü Yatağan’a ayırdı.  Girgin, beraberinde CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz ve İlçe yöneticileriyle, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Muhtarlar Derneği, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, ADD ve Ziraat Odasına daha sonra çarşı esnaflarını ziyaret etti.

GİRGİN'DEN YATAĞANA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin geçtiğimiz Pazartesi gününü beraberinde CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz ve İlçe yöneticileriyle, önce Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğüne geldi. Burada İlçe Emniyet Müdür vekili Emre Arslan ve polislerin Polis haftasını kutladı. Girgin, “Bir ülkede can ve mal güvenliği çok önemli, gece gündüz 24 saat görev yapan polis teşkilatımızın Polis haftasını candan kutluyor çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Girgin ve beraberindekiler daha sonra, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Suat Tekin’i, Muhtarlar Derneği Başkanı Şuayip Özbek ve muhtarları, Ziraat Odası Başkanı Süleyman Kuru’yu, ADD Yatağan Şube Başkanı Mutlu Özler’i, makamlarında ziyaret etti. Buralarda bir süre sohbet edip sorunları dinleyen Girgin, daha sonra çarşı esnaflarını ziyaret ederek hem sohbet etti hem d sıkıntılarını dinleyip not aldı.

Elif Ertan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER