Gökcan ve Demir’in çalışmaları sürüyor

AK Parti Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, Muğla’ya gerek yatırım gerekse hizmet anlamında yeni kazanımlar sağlamak için Ankara’daki çalışmalarına devam ediyor.

Gökcan ve Demir’in çalışmaları sürüyor
AK Parti Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir,  Muğla’ya gerek yatırım gerekse hizmet anlamında yeni kazanımlar sağlamak için Ankara’daki çalışmalarına devam ediyor.

Milletvekilleri, bu çerçevede İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.                                      

Gökcan ve Demir, görevlerine başlayan Bakanlara hayırlı olsun dileklerinde bulundu  ve Muğla’ya destek istedi.

Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir’in de katıldığı Gençlik ve Spor  Bakanı  Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na yapılan ziyarette, önümüzdeki günlerde ihaleye çıkartılması planlanan Marmaris  Spor Kompleksi, mevcut stadyumumun yerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile “Millet Bahçesi” yapılacağından, Muğla’ya kazandırılacak daha modern bir “Muğla Park Stadyumu” yapılması, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi için yeni  yurt ihtiyacı, ilçelerimize yapılacak halı sahalar ve spor salonları yatırımları ele alındı.

İçişleri Bakanı Soylu’ya  yapılan ziyarette ise Gökcan ve Demir’in yanı sıra Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ile Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz de katıldı.

İçişleri Bakanı Süleman Soylu ile yapılan görüşmede milletvekilleri Gökcan ve Demir, Seydikemer’de yapılacak Hükümet Konağı ve belediye ek binası için teşekkür ederek, Köyceğiz Hükümet  Konağı için de destek istedi. Bakan Soylu da Muğla’ya her türlü desteği vermeye çalıştığını belirterek, Muğlalılara selamlarını iletti.

AK Parti Muğla milletvekilleri Gökcan ve Demir, görüşmeler sonrası yaptıkları açıklamada, “TBMM 27. Yasama Dönemi çalışmaları yoğun bir şekilde başladı. Gerek Meclis’te yasama çalışmalarında gerekse Meclis’ten fırsat buldukça Bakanlık kurum ve kuruluşlarla Muğlamız ve hemşerilerimiz için görüşme ve çalışmalarda bulunduk. Her şey Muğlamız ve sevgili hemşerilerimiz ilkesi ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hemşerilerimiz rahat olsunlar. Ankara’da TBMM’de kendileri için mücadele veren temsilcileri, bir kapıları var. Allah güç kuvvet verdiği müddetçe Muğla’nın her alanda hak ettiği noktaya gelmesi için hep birlikte tüm gayretimizi göstereceğiz” ifadelerini kullandılar.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner49

banner53

banner52

banner47