18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

İlçe divanda, hizmetler teker teker anlatıldı

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın olağan ilçe divan toplantısında konuşan İlçe Başkan Vekili İsmail Göktepe, AK Parti’nin son günlerde hayata geçirdiği ve geçireceği projeleri teker teker sıraladı.

27 Mart 2018 Salı 08:53
Bu haber 784 kez okundu
İlçe divanda, hizmetler teker teker anlatıldı
AK Parti Yatağan Başkanlığının Mart Ayı Olağan İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, parti binasında yapıldı.

Toplantıya, İl Başkanı Kadem Mete, İlçe Başkan Vekili İsmail Göktepe, Kadın Kolları İl Başkanı Ümmühan Toksöz,  il yönetim kurulu üyeleri, belediye meclisi üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, mahalle başkanları ve partililer katıldı.

İlçe Başkan Vekili İsmail Göktepe, toplantıda yaptığı konuşmada, “Artık kongre süreçleri tamamlandı. Bundan sonra 2019 seçimlerine odaklanacağız. Demir Köprü’nün tadilatı tamamlandı. Devlet Hastanesi ihalesi 8 Mart tarihinde tamamlandı. 2 ay içinde inşaatın başlamasını bekliyoruz. Yatağan-Milas karayolu 2 ay aradan sonra hızlı bir şekilde yapılıyor. Bulvarda bazı değişiklikler olabilir, planlar hazırlanıyor, bu konudaki çalışmalar devam ediyor. Yüksekokul ihalesi yapıldı, bazı itirazlar var, 2 ay içinde çalışmaların başlamasını bekliyoruz. Sosyal Güvenlik Merkezi binası yapıldı. 112 binası yapılıyor. Hedefimiz çok büyük, hedefimiz belediye seçimlerini kazanmaktır. Yatağan Belediyesi Bulvara, ‘İnönü Bulvarı karayollarına aittir’ levhası astı. Zaten levha asmakta üstlerine yok. ‘Şu okulun arsası’, ‘şu caminin arsası belediye tarafından verilmiştir’ yazmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Biz levhayla uğraşmıyoruz, kalıcı hizmetlerle uğraşıyoruz” diye konuştu.

İl Başkanı Kadem Mete de yaptığı konuşmada, “Muğla olarak kongre dönemlerini tamamladık. Bundan sonraki hedefimiz yerel seçimlere odaklanmaktır. Herkesin evine girilecek, her.  Her seçimde iki aday çıktı kırgınlık yok,  birbirimizle uğraşmayıp seçimlere odaklanacağız. Bu seçimler çok önemli bu seçimlere projeli ve kapsamlı hazırlanacağız’ şeklide konuştu.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV