22 Temmuz 2018 Pazar

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

Işık ve Genek’ten Tes-İş’e ziyaret

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve CHP İlçe Başkanı Kamil Genek, geçtiğimiz günlerde olağan genel kurullarını gerçekleştiren Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi’ni ziyaret ettiler.

17 Kasım 2017 Cuma 09:22
Bu haber 666 kez okundu
Işık ve Genek’ten Tes-İş’e ziyaret

 Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık beraberinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Kamil Genek, geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulda yeniden yönetime gelen Tes-İş Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik ve yönetimini ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Yatağan Belediye Başkanı Işık, Tes-İş Sendikası’na bugüne kadar hizmet veren herkese teşekkür ederek, yeni yönetime başarılar diledi. Işık, “Belediye olarak biz de her zaman sendikalarla iş birliği içinde oluyoruz. Bir yılı aşkın süren eylem sırasında da gereken her türlü katkıyı yaptık. Bundan sonra da iş birliğimiz sürecektir” dedi.

Tes-İş Sendikası’yla sürekli temas halinde olduklarını kaydeden CHP İlçe Başkanı Genek de, “10 yıldır CHP İlçe Başkanlığı yapıyorum. 22 Kasım Çarşamba günü yapılacak olan CHP İlçe kongresinde aday olmayacağımdan dolayı son resmi ziyaretimi Tes-İş Sendikası’na yapıyorum. Bu süre zarfında sivil toplum örgütleriyle hep diyalog içinde olduk” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tes-İş Sendikası Şube Başkanı Erçelik ise, Işık ve Genek ile beraberindeki heyete teşekkür etti.

 

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV