Işık’tan miting gibi adaylık açıklaması

Yatağan Belediye Başkanı CHP'li Hasan Haşmet Işık, Yatağan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Işık’tan miting gibi adaylık açıklaması

Yatağan Belediye Başkanı CHP'li Hasan Haşmet Işık, Yatağan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Hasan Haşmet Işık, eşi Zaide Işık’la birlikte ilk olarak CHP Yatağan İlçe Başkanlığı’na geldi. Burada İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz ve ilçe örgütünde görevli gençler ve kadınlar tarafından alkışlarla karşılandı.

Hazırlanan platformdan Yatağanlı hemşehrilerini selamlayan Hasan Haşmet Işık, sahneye çıkan CHP Yatağan örgütünde görevli gençlerle birlikte “Gençliğe Hitabeyi” söyledi.

CHP Yatağan İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz’in selamlama konuşmasının ardından CHP İlçe yönetimi, kadın ve gençlik örgütleri Başkan Işık’la birlikte vatandaşları selamladılar.

“Tecrübemizle göreve talibiz”

Yatağan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Hasan Haşmet Işık, şunları söyledi:

“Yatağan’da şeffaf, dürüst, açık sözlü yönetimle, çalışkanlık ve kararlılık buluşuyor. Eğitime, bilime saygı duyan dalında uzman kadrolarla, geleceğe dönük yatırımlarımızla büyüyoruz.

Yatağan, sağlıktan eğitime, sanayiden tarıma her alanda gelişiyor. 20 yıllık yerel yönetim deneyimimizle, bilgimizle, tecrübemizle, “zor”u hep başardık. Muğla’nın Büyükşehir olma sürecinde de tecrübeli ve uzman ekiplerimizle Yatağan için çalışacağız.

Belediyecilikte ve siyasette temiz bir sayfa açtık, karalamadan, karalatmadan, yetim hakkı yemeden, yedirtmeden, kimseleri kırmadan, kırdırtmadan, ötelemeden, ötekileştirmeden, yerinde, zamanında, anında hizmet için göreve yeniden talibiz.Biz yöremizi tanıyoruz, Biz sizleri tanıyoruz, Biz Belediyeciliği biliyoruz, Yeniden sizlere hizmet için desteğinizi istiyoruz…”

Açıklamasının ardından Hasan Haşmet Işık, gençlerle birlikte “Barış ve demokrasi” için gökyüzüne güvercinler bıraktılar.

Hasan Hasmet Işık’ın adaylık açıklamasında CHP 23. Dönem Milletvekili Fevzi Topuz, muhtarlar, demokratik kitle örgütleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dereli
Dereli - 3 yıl Önce

Şaha kaldırdın ya! ilçeyi, ol tabi aday.

efe484848
efe484848 @Dereli - 3 yıl Önce

Ya bi git işine ayıp be biraz efendi ol

SIRADAKİ HABER

banner68