İYİ Parti Gençlik Kolları’nda Belen dönemi

İYİ Parti Yatağan Teşkilatı Gençlik Kolları’na atanan Volkan Belen, Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti.

İYİ Parti Gençlik Kolları’nda Belen dönemi
 Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından Yatağan Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Volkan Belen, göreve getirilişinin ardından tanışma ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Bu kapsamda Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ile görüşen Belen, teveccüh göstererek kendisini  İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na getiren partisine ve gençlik kolları genel merkezine teşekkür etti.

Seçim sürecinde başkanlığa getirildiğini hatırlatan Belen, 24 Haziran’daki Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri çalışmalarında yoğun mesai harcadıklarını belirterek, “Bizler mevcudiyetini ve istikbalini aziz vatanımıza adamış, istiklal ve cumhuriyet uğruna hak, adalet ve özgürlük adına yola çıkmış İYİ gençleriz. Bizler cumhuriyetimizin temel değerlerine sahip çıkan İYİ gençleriz. Bizler demokrasiyi gerçekleştirecek olan İYİ gençleriz. Bizler medeniyet yolunun taşlarını döşeyen cesur gençleriz” dedi.

Belen, önümüzdeki günlerde gençlik kolları olarak düzenleyecekleri iftar yemeğinde birlikte ve beraberliklerini pekiştireceklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68