İYİ Parti Kavaklıdere Başkanlığı’na Akkalı atandı

Meral Akşener’in genel başkanlığında kurulan İYİ Parti’nin Kavaklıdere Başkanlığı’na Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Levent Akkalı’nın atandığı bildirildi.

İYİ Parti Kavaklıdere Başkanlığı’na Akkalı atandı
 Genel Başkanlığını Meral Akşener’in yaptığı ve kısa bir süre önce Muğla İl Başkanlığı’na da İncilay Gezgin Şekerdağ’ın atandığı İYİ Parti’nin Kavaklıdere Başkanlığına Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Levent Akkalı atandı.

Konuyla ilgili muhabirimize açıklama yapan Akkalı, Kavaklıdereli olduğunu ve Kavaklıdere’de serbest muhasebeci mali müşavir olarak görev yaptığını söyledi.

Akkalı, 2007-2016 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptığını kaydederek, “İlçeme hizmet edebilmek için siyaset yaptım. Bundan sonra da hem ilçeme hem de ülkeme en iyi hizmeti verebilmek için İYİ Parti İlçe Başkanlığına getirildim” dedi.

Kapılarının memleket sevdalısı herkese açık olduğunu kaydeden Akkalı, “Tüm arkadaşlarımızla birlikte partimizin Kavaklıdere’de başarılı olabilmesi için gece gündüz demeden çalışacağız. Kavaklıdere’de ulaşılmadık vatandaş, çalınmadık kapı bırakmayacağız. İYİ Parti olarak hedefimiz iktidar olmak” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2017, 07:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner47