İYİ Parti kongreye tek adayla gidecek

İYİ Parti Yatağan Başkanlığı’nın 25 Mart Çarşamba günü gerçekleştireceği olağan kongresine mevcut İlçe Başkanı Sadet Kocasarı’yla gidecek. Kocasarı, parti binasında düzenlediği programda, adaylığını açıkladı.

İYİ Parti kongreye tek adayla gidecek

İYİ Parti Yatağan Başkanlığı’nın 25 Mart Çarşamba günü saat 10.00’da Yatağan Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda düzenleyeceği olağan kongresine tek adayla gidilecek. Mevcut İlçe Başkanı Sadet Kocasarı, parti binasında düzenlenen basın açıklamasında adaylığını açıklayarak, kongreye tek adayla gidileceğini bildirdi.

Kocasarı, burada yaptığı açıklamada, “25 Kasım 2017 tarihinde Yatağan’da siyasi hayatına başlayan İYİ Partimizin 25 Mart 2020 günü yapılacak 2. Olağan Kongresine, üye ve delegelerimizle yapmış olduğumuzu istişareler neticesinde tek adayla kongreye gidilecektir. Yine üye ve delegelerimizin teveccühleri doğrultusunda şahsım İYİ Parti Yatağan Başkanlığı’na adaylığımız açıklıyorum. Partimiz Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemizde de iddialı bir şekilde, vatandaşlarımızın gönüllerini kazanmak için çalışmalarına devam edecektir. Cumhuriyetimizin kuruluş felsefesi ve değerlerini, üniter yapısını koruyarak çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşana dek mücadelemiz, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak cesur liderimiz Meral Akşener önderliğinde iktidara yürüyüşümüz azim ve kararlılık içinde devam edecektir. Yapılacak olan 2. Olağan Kongremizin ilçemize, ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diler, 25 Mart 2020 Çarşamba günü aydınlık bir Türkiye özlemi çeken tüm gönüldaşlarımızı ve vatandaşlarımızı kongremize bekleriz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68