İYİ Partili Metin Ergun: “Ülke bir kıskaç içerisinde”

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Muğla Milletvekili Metin Ergun, partisinin Yatağan teşkilatını ziyaret etti. Ergun, teşkilat ziyaretinin ardından çarşamba pazarını gezerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

İYİ Partili Metin Ergun: “Ülke bir kıskaç içerisinde”

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Muğla Milletvekili Metin Ergun, partisinin Yatağan teşkilatını ziyaret etti. Ergun’u, İlçe Başkanı Sadet Kocasarı, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve partililer karışıldı.

Ergun, burada basına yaptığı açıklamada, “Genel başkan yardımcısı olduktan sonra, Muğla’ya daha az gelmeye başladım. Ama bu defa ilçeleri tek tek dolaşıp,  İYİ Parti ilçe başkanlıklarını ziyaret edip sonra vatandaşlarla sohbet ediyorum. Buralarda ülkenin içinde bulunduğu durumu anlatıyorum,  vatandaşların sorunlarını dinliyorum. Üretmeyen, tüketen bir ülke olduk. Ülkemiz kıskaç içerisinde. Vatandaşlarımız zor geçinir hale geldi. İç ve dış politikadaki bu sıkıntıları aşmanın yolları var. İYİ Parti olarak çözümün yine parlamenter sistemden geçtiğine inanıyoruz” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56