Kılıçdaroğlu: “Bizim mücadelemiz halk mücadelesidir”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yatağan ilçesinde halka seslendi. Kılıçdaroğlu, “Halkı için çalışmak ve mücadele etmek, hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği bir Türkiye’yi yeniden inşa etmek için desteğinizi istiyoruz” dedi.

Kılıçdaroğlu: “Bizim mücadelemiz halk mücadelesidir”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi programa katılmak üzere geldiği Muğla’da, konvoyunun Yatağan’dan geçişi sırasında vatandaşlarca durduruldu.

Garaj kavşağında kendisini karşılayan vatandaşlara hitaben konuşan Kılıçdaroğlu, 31 Mart Yerel Seçimleri için destek istedi.

Kendisine yoğun ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür eden Kılıçdaroğlu, “CHP olarak bayrağımıza, demokrasimize ve ülkemize sahip çıkmak gibi bir görevimiz var. Dolayısıyla 31 Mart’ta sandığa gideceğiz. Ben sizden sadece demokrasiye ve Muğla’ya sahip çıkmak için oyunuzu altı okun altına basacaksınız. Sizden sadece bunu istiyorum” dedi.

Kılıçdaroğlu, CHP’nin Yatağan’da yıllardır dalgalandırdığı bayrağın yere düşmeyeceğinden emin olduğunu belirterek, “Uzun süre Yatağan Belediye Başkanlığı yapan arkadaşımız da burada. Kendisine de partimize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni arkadaşımız avukat ve artık adaleti dağıtacak. Burada ve tüm Türkiye’de hakkı ve adaleti dağıtmak için hep beraber mücadele ettik. Bizim mücadelemiz halk mücadelesidir. Halkı için çalışmak ve mücadele etmek, hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği bir Türkiye’yi yeniden inşa etmek için desteğinizi istiyoruz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER