Kocadon’dan engelli vatandaşa elektrikli motosiklet

DP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Yatağan ilçesindeki engelli vatandaşa elektrikli motosiklet hediye etti.

Burak Alper Kuş
Kocadon’dan engelli vatandaşa elektrikli motosiklet

Demokrat Parti (DP) Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Yatağan ilçesine bağlı Bozarmut Mahallesi’nde yaşayan engelli Denktaş Lalecioğlu’na elektrikli motosiklet hediye etti.

DP Yatağan Belediye Başkan Adayı Mehmet Serhat Serdaroğlu, seçim bürosunda düzenlenen törenle elektrikli motosikleti, Lalecioğlu’na teslim etti.

Kocadon’un Bodrum Belediye Başkanlığı yaptığı dönemden önce de engelli vatandaşların yanında yer aldığını belirten Serdaroğlu, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız, Bodrum’da engelliler yararına yaptığı etkinliklerle tanınıyor. Engellileri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Kocadon, toplumumuzun parçası olan engelliler için her zaman yardım elini uzatıyor. Kendisi Yatağan’daki Denktaş kardeşimizin elektrikli bisiklet ihtiyacını duyunca hemen harekete geçti. Bundan sonra da engelli bireylerimiz için desteklerimiz sürecektir. Elektrikli motosiklet, Denktaş kardeşimize hayırlı olsun, güle güle kullansın” diye konuştu.

Kendisine elektrikli motosikleti hediye eden Mehmet Kocadon’a ve bu zamana kadar desteğini esirgemeyen Mehmet Serhat Serdaroğlu’na teşekkür eden Lalecioğlu, çok mutlu olduğunu belirtti.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER