Kocadon’dan MGC’ye ziyaret

Bodrum Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Muğla Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Kocadon’dan MGC’ye ziyaret

Bodrum Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon ve Demokrat Parti İl Yönetimi, Muğla Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Süleyman Akbulut ve cemiyet üyelerini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, bu zamana kadar basınla en iyi anlaşan belediye başkanının kendisi olduğunun altını çizerek, ”Ben 2016 yılından beri Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığımı her yerde söyledim. Daha sonra adaylık süreci başladığında aday oldum. Muğla’da müthiş bir değişim rüzgârı esiyor. Bu rüzgarın da adresi hepinizin bildiği gibi Demokrat Parti’dir. Çünkü Demokrat Parti Muğla’nın bildiği bir partidir, hele bir de süvarisi Mehmet Kocadon olunca ‘Kırat’ 31 Mart’ta yeniden şahlanacak. Zaman zaman duyuyoruz Kocadon adaylığını açıklamakta geç kaldı diyenler var. Tabi biz bu süreci atlattık ama ben bir aylık aday değilim. Ben 2016 yılından beri Büyükşehir Belediye Başkan adayıyım. Bunun için tanrının sevgili kuluyum ki bu yanlışlılar yapıldı. Biz de hizmet etme sevdamıza ‘Kırat’ımız ile kavuşacağız. Buradan bütün Muğla halkına, ilçelerimize açık ve net söylemek istiyorum ki benim çektiğim sıkıntıyı hiçbir seçilmiş arkadaşıma çektirmeyeceğim ve ilçe belediyelerine yetkilerin bana vermiş olduğu hatta takdir hakkımı kullanarak gelir paylaşımı yapacağıma söz veriyorum” dedi.

MGC Başkanı Akbulut ise, Kocadon’a 31 Mart Yerel Seçimlerinde başarılar diledi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER