24 Haziran 2018 Pazar

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

MHP Kavaklıdere’de “41 kere maşallah” dedirtti

Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinde aralarında eski AK Parti ve CHP’lilerin de olduğu 41 kişi MHP’ye katıldı.

08 Aralık 2017 Cuma 09:19
Bu haber 1026 kez okundu
MHP Kavaklıdere’de “41 kere maşallah” dedirtti

 Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinde aralarında eski AK Parti ve CHP’lilerin de olduğu 41 kişi MHP’ye katıldı.

Katılımın oldukça yoğun olduğu gözlenen, MHP Kavaklıdere İlçe Başkanlığında tertiplenen katılım törenine, aralarında MHP MYK Üyesi ve Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, MHP Muğla Başkanı Mehmet Korkmaz, MHP Muğla Yönetim Kurulu üyeleri, MHP Bodrum Başkanı Cengizhan Sancar ve çok sayıda partili katıldı.

Yeni üyelere tek tek rozetlerinin takıldığı törende konuşan MHP Kavaklıdere İlçe Başkanı Nazmi Can, “Kavaklıdere Teşkilatı olarak liderimiz Devlet Bahçeli’nin ve MHP’nin her zaman olduğu gibi devletten ve milletten yana takındığı tavrın hemşerilerimiz tarafından teveccühle karşılandığını bugün burada hep birlikte görüyoruz” dedi.

MHP’ye katılımların önümüzdeki günlerde de devam edeceğini söyleyen Can, “Önümüzdeki haftalarda yine burada daha büyük bir katılım töreniyle huzurlarınızda olacağız” ifadelerini kullandı.

“Köpeksiz köyde değneksiz gezenler MHP'yi anlayamaz”

MHP Muğla Başkanı Mehmet Korkmaz da yaptığı açıklamada “Yıllardır partiye uğramayan, her seçim zamanı MHP’ye köstek olmayı marifet sayan 10-15 kişiyle fotoğraf verip abartılı rakamlar kullanarak algı oluşturmaya çalışanlara, bugün Kavaklıdereli hemşerilerimiz cevap veriyor” dedi.

Önümüzdeki günlerde Kavaklıdere’de katılımların devam edeceğini de söyleyen Korkmaz, “Türkiye’de olduğu gibi Muğla’da da herkes MHP rüzgârına hazır olsun. Köpeksiz köyde değneksiz gezenler olağanüstü bir dönemden geçen ülkemizde MHP’nin konumunu ve liderimiz Devlet Bahçeli’nin yaptığı cesur girişimleri anlayamazlar. Belki bir gün anlarlar ama inşallah onlar için çok geç olmaz” diye konuştu.

“MHP elinden geleni değil gereğini yapıyor”

MHP MYK Üyesi ve Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan ise yaptığı açıklamada, şunları söyledi:
“MHP bugün Kavaklıdere’de ‘41 kere maşallah’ dedirtti. Partimiz MHP’ye katılan 41 Kavaklıdereli hemşerimize bugün burada herkesin huzurunda ‘partimize hoş geldiniz’ diyorum. Ülkemizin içinden geçtiği bu kritik süreçte MHP’nin ve liderimiz Devlet Bahçeli’nin göstermiş olduğu duruş gün geçtikçe daha iyi anlaşılmaktadır. Amasız, fakatsız milli çıkarları savunmaya devam edeceğiz.  Kim ne derse desin, kim hangi algıyı oluşturmaya çalışırsa çalışsın MHP kadrolarıyla Başbuğu Alparslan Türkeş’in yolunda, Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin liderliğinde ülkesi ve milleti için elinden geleni değil, gereğini yapmaya devam edecektir. Tabii geçtiğimiz günlerde, 26 Kasım’da Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in 100. doğum yıldönümünde, 140 bin kişi ile Ankara Spor Salonunda yapmış olduğu 3. Türk Gençlik Kurultayı Türk’e hasım olanları korkutmuş, dosta güven vermiştir. 140 bin ülkücü ‘biz bitti demeden Türkiye asla teslim alınamayacaktır’ demiştir. ‘Türk devletinin ve büyük Türk milletinin bekasını, canımız ve kanımız pahasına koruyacağız’ diye söz vermiştir. ‘Milliyetçi Hareket’in üç hilalli bayrağını zafer burcuna mutlaka dikeceğiz’ diyerek ant içmiştir. Bugün burada da bu kutlu çağrıya ‘ben de varım’ diyerek partimiz MHP’ye katılan hemşerilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum. 41 kere maşallah Kavaklıdere.”

MHP MYK Üyesi Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan ve partililer Kavaklıdere’nin Çamlıbel ve Menteşe mahallelerinde de vatandaşlarla buluşup temaslarda bulundular. Heyete MHP’li Çamlıbel Eski Belediye Başkanı Kamil Öztürk ve beraberindekilerin de eşlik etti.

Gün boyu Kavaklıdere’de vatandaşlarla buluşan Erdoğan ve beraberindekiler pazar esnafını da ziyaret edip hayırlı işler diledi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV