MHP Yatağan İlçe Teşkilatı feshedildi

MHP Yatağan Teşkilatı Başkanı Serkan Uzun, MHP Genel Merkezi’nce teşkilatın tüm kademeleriyle feshedildiğini bildirdi.

MHP Yatağan İlçe Teşkilatı feshedildi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yatağan Teşkilatı Başkanı Serkan Uzun, muhabirimize yaptığı açıklamada, MHP Genel Merkezi’nden gelen elektronik postayla, görevden alındıklarını bildirildiğini söyledi.

Kongre sürecinde genel başkanlığa adaylığını açıklayan Meral Akşenir’i desteklemelerinden dolayı bu kararın alındığını düşündüklerini kaydeden Uzun, feshedilen teşkilatlarıyla birlikte Muğla’da 7 ilçe teşkilatının kapatıldığını hatırlattı.

Uzun, teşkilatlarının feshedileceklerini beklediklerini ve sürpriz bir karar olarak görmediklerini belirterek, “Görevden alınmadık, sadece teşkilatımız kapatıldı. Partimiz içerisinde görev almaya ve partimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sonuçta bu dünyaya ilçe başkanı olarak gelmedik ki ilçe başkanı olarak bu dünyadan gidelim. Bugün yaşamış olduğumuz olaylar, ne kadar haklı bir yolda olduğumuzu bir kez daha göstermiştir” diye konuştu.

Kendisinden sonra göreve atanacak olan ilçe başkanına yeni görevinin şimdiden hayırlı olmasını dileyen Uzun, “Türkiye’nin MHP’ye ihtiyacı var. Bizim de MHP’yi iktidar yapmaktan başka bir amacımız yoktur. Bu zamana kadar beraber görev yaptığımız arkadaşlara ve partimize gönül vermiş herkese teşekkür ediyorum. Konuyla ilgili olarak detaylı açıklamaları, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla görüştükten sonra yapacağız” dedi.

Uzun, teşkilatları bünyesindeki kadın ve gençlik kollarının da feshedildiğini aktardı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2016, 19:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95