MHP Yatağan’da görev dağılımı yapıldı

Olağan Kongresi’ni gerçekleştiren MHP Yatağan Başkanlığı, İlçe Başkanı Arif Güldürüm’ün mazbatasını almasının ardından bir araya gelerek görev dağılımını gerçekleştirdi.

MHP Yatağan’da görev dağılımı yapıldı

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yatağan Başkanlığı’nın kongresinde güven tazeleyen mevcut İlçe Başkanı Arif Güldürüm, mazbatasını aldıktan sonra yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıda, yeni yönetimin görev dağılımı gerçekleştirildi.

Buna göre, yeni yönetim İkinci Başkan Osman Bulut, Başkan Yardımcısı Serkan Özen, Sekreter Serkan Sarı, Muhasip Mehmet Kavram, Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Çay, Basın İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Çakmak, Teşkilatlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Aydın, Kadın Kollarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Seyhan Göktürk, Muhtarlar ve Mahalle Temsilcilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Şahbaz, Merkez İlçe Mahallelerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Melih Kuzu ve Mehmet Tezcan, Gıda, Tarım ve Hayvancılıktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Lök ve Onur Dural, Gençlik Yapılanması ve Maden Tetkikten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enes Mermer’den oluştu.

Güldürüm, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Yeni yönetimimiz görev dağılımını gerçekleştirerek çalışmalarına ara vermeden başladı. İnşallah görev süremizce Yatağan’a ve Yatağanlılara en iyi hizmeti vereceğiz. Bizlerden desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Kaya
Mehmet Kaya - 2 yıl Önce

Hayırlara vesile olsun inşAllah

SIRADAKİ HABER

banner90