MHP Yatağan’da Yüksel Kocabıyık dönemi

MHP Genel Merkezi tarafından feshedilen MHP Yatağan Başkanlığı’nın kurucu başkanlığına Yüksel Kocabıyık atandı.

MHP Yatağan’da Yüksel Kocabıyık dönemi
 Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Merkezi tarafından Serkan Uzun yönetimindeki Yatağan Başkanlığının feshedilmesinin ardından kapatılan teşkilatın kurucu başkanlığına Yüksel Kocabıyık’ın atandığı açıklandı.

Muhabirimize açıklamalarda bulunan Kocabıyık, genel merkez tarafından ilçe başkanlığı görevine layık görülmesinden dolayı mutlu olduğunu dile getirerek, bugüne kadar teşkilatlarının her kademesinde görev yapan herkese teşekkür etti.

Türkiye’nin ve Milliyetçi Hareket’in barış ve kardeşlik diline ihtiyaç duyduğunu vurgulayan Kocabıyık, “Ülkücülerin 9 Işık doktrinlerinden en önemlileri şahsiyetçilik ve ahlakçılıktır. Ülkücüler, bu iki maddeye çok dikkat etmelidir. Ülkücü, sokağın etkisinde kalmamalıdır. Geçmişte sokağa yön verenler, ne yazık ki bugün sokağın ağzıyla konuşmaktadır ve bu durum çok üzücüdür. Parti içerisinde dedikodu yaparak teşkilatımızı yıpratmaya çalışanların istifa etme erdemliliğini göstermesini bekliyorum” diye konuştu.

Kocabıyık, bu zamana kadar MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi desteklemekten vazgeçmediğini aktararak, “14 yıldır AK Parti’ye yaptığı uyarılarda hiç haksız çıkmayan liderimiz Devlet Bahçeli, tüm ülkeye ve dünyaya liderliğini bir kez daha göstermiştir. Bu liderliği görmeyen siyasi amalara sözümüz yoktur” dedi.

Yüksel Kocabıyık başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Erdal Uygun, Adem Kocabıyık, Turan Bayar, Uğur Kurt, Özcan Küçük, Menderes Çomak, Turan Kocasarı, Osman Omak, Hasrettin Çakır, Mehmet Öztemiz, Mehmet Aksakal, Erdal Kocabıyık, Ramazan Binek, Ümit Bayar, Murat Çatalbaş.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2016, 15:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhsin
Muhsin - 7 yıl Önce

Geçmişte biz sokağa zevk için çıkmadık.İdaalimiz uğruna mucadelé ettik.geçmişten söz etmeniz beni çok üzdü. Türkeş é atıfta bulunamazsiniz.lütfen siyasetçi gibi konuşmayın. Gerçek ülkücü davasına hizmet eder.

ademcanitez
ademcanitez - 4 yıl Önce

basarilar manisadan

SIRADAKİ HABER

banner95