MHP’de Arif Güldürüm adaylığını açıkladı

16 Nisan’daki referandumun ardından yapılması planlanan Milliyetçi Hareket Partisi Yatağan Kongresi öncesinde Arif Güldürüm, ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

MHP’de Arif Güldürüm adaylığını açıkladı
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yatağan Başkanlığı’nın 16 Nisan’daki referandumunun ardından yapılması planlanan ilçe kongresi öncesinde listeler belli olmaya başladı.

Mevcut İlçe Başkanı Yüksel Kocabıyık’ın da aday olduğu kongre için Veteriner Sağlık Teknisyeni Arif Güldürüm de adaylığını açıkladı. Güldürüm, parti binasında yaptığı adaylık açıklamasında, yönetime gelmesi durumundaki hedeflerini de anlattı.

Güldürüm, burada yaptığı açıklamada, yönetim kurulu aday arkadaşlarıyla birlikte önümüzdeki günlerde yapılacak kongrede aday olduğunu belirterek, amaçlarının davalarını bir adım daha ileriye götürmek ve Yatağan’a güzel hizmetlerde bulunmak olduğunu söyledi.

Genç ve dinamik bir ekip olduğunu kaydeden ve bu dinamizmimi partiye yansıtmak istediklerini belirten Güldürüm, “Geçtiğimiz gün, partimizin kurucusu Alparslan Türkeş’in ölüm yıldönümüydü. Bu vesileyle Başbuğumuzu rahmet ve minnetle anıyoruz. Başbuğumuzun izinde, partimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Ülkücü irade ve kıymetli delegelerimiz, eğer bizi bu koltuğa layık görürlerse genel merkezimizin emrinde davamıza hizmet edeceğiz” dedi.

Güldürüm, ekip olarak hedeflerinin ilk yerel seçimlerde Yatağan Belediye Başkanlığını kazanmak olduğunun altını çizerek, şöyle konuştu:

“Parti tabanımızda şuan ufak tefek çatlaklar, ayrışma, bölünme söz konusuymuş gibi gözüküyor. Fakat ben yapım ve karakterim itibarıyla bu bölünmenin önüne geçerek, birlik ve bütünlüğü sağlayacağıma inanıyorum. Kim seçilirse seçilsin, bu davanın emrindeyiz. Yılmak ve küsmek bize yakışmaz. Ülkücü, şahsi çıkarlarını parti menfaatlerinin önüne geçirmemelidir.”

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2017, 00:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96