MHP’de Uzun dönemi resmen başladı

MHP Yatağan İlçe Başkanlığı’na seçilen Serkan Uzun, düzenlenen törenle görevi Servet Göka’dan devraldı.

MHP’de Uzun dönemi resmen başladı
 28 Aralık Pazar günü gerçekleştirilen kongrenin ardından, MHP Yatağan İlçe Başkanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Mazbatasını alan İlçe yeni Başkanı Serkan Uzun, İlçe eski Başkanı Servet Göka ve partililerin katıldığı tören, MHP Yatağan İlçe Başkanlığı’nda düzenlendi.

Tören sırasına konuşan Göka, gönül rahatlığı ile ilçe başkanlığı makamını yeni ilçe başkanına devrettiğini kaydetti. Görev yaptığı süre içerisinde kırdığı insanlar olabileceğini söyleyen Göka, herkese hakkını helal ettiğini belirterek herkesin de kendisine hakkını helal etmesini istedi. Göka, yeni yönetimi kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

İlçe eski Başkanı Göka ve yönetimi ile bugüne kadar partinin her kademesinde görev yapan herkese teşekkür eden Uzun, “Görevimizin zorluklarını biliyoruz. Bizler, çıtayı daha da yukarı taşımak için elimizden geleni yapacağız. Bu süreç içerisinde de Servet başkanımızın tecrübelerinden faydalanmak ve kendisini her zaman yanımızda görmek istiyoruz. Biz bu görevi layık gören herkese teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2015, 18:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ŞENER
Mehmet ŞENER - 7 yıl Önce

hayırlı uğurlu olsun.

Mehmet Gülduran
Mehmet Gülduran - 7 yıl Önce

Hayırlı olsun kardeşim

başbuğ baybars
başbuğ baybars - 7 yıl Önce

i̇nşallah hayırlı olur yerel seçimlerdeki oy artışını genel seçimlerdede tekrarlarlar inşalah

SIRADAKİ HABER

banner68