MHP’li aday adaylarından Yatağan çıkarması

MHP Muğla milletvekili aday adayları Cihan Şimşek ve Serkan Şafak, partilerinin Yatağan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

MHP’li aday adaylarından Yatağan çıkarması
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla milletvekili aday adayları Cihan Şimşek ve Serkan Şafak, partilerinin Yatağan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Şimşek ve Şafak’ı, İlçe Başkanı Serkan Uzun, yönetim kurulu üyeleri ve partililer karşıladı.

Yatağan’a bağlı Yeşilbağcılar Mahallesi doğumlu iş adamı Cihan Şimşek, parti binasında yaptığı konuşmada, hemşerilerinden destek istedi.

Şimşek, milletvekili olduğu takdirde, önceliğinin Muğla’nın ve Muğlalıların hakkını korumak ve haklarına sahip çıkmak olacağını kaydederek şöyle konuştu:

Muğlanın kendine özgü ürünlerinin yetiştirilmesinde işlenmesinde ve ekonomiye kazandırılmasında her türlü çalışmayı ve çabayı göstereceğim. Muğlamızın özellikle turizm gelirlerinden elde ettiği gelirden Muğla’nın hak ettiği ölçüde pay alması için her türlü çalışmayı ve çabayı göstereceğim Muğla’daki eğitim hizmetlerinin daha üst seviyelere çıkarılması için her türlü çalışmayı ve çabayı göstereceğim. Bu çalışma ve çabaları hem Muğla düzeyinde hem de Ankara’da devlet ve hükümet düzeyinde göstereceğime inanıyor, 35 yıldır yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır diyorum. Cenab-ı Allah bizleri, partimizi, cennet Muğlamıza, cennet vatanımıza ve büyük Türk milletine hayırlı hizmetler yapmamıza nasip ve müessir eylesin.

Aslen Erzincanlı olan ve Bodrum’da ikamet eden işadamı Serkan Şafak ise, son dönemlerde Türkiye’de aşırı derecede gergin bir ortamın olduğunu söyledi. Ülkenin bu hale gelmesine sebep olanların, durumdan bihaber olduğunu savunan Şafak, şöyle konuştu:

“Şu anda devlet kavramı yok edilmekte ve içi boşaltılmış durumdadır. Dişi deveye erkek deve diyen 20 milyon insan var. Muğla’da hatıra dayalı imar çalışmaları yapılıyor. Adalet elden gitmiş durumda. Biz bu kötü gidişata dur demek için, bu kutlu göreve talip olduk. Çıktığım bu kutlu yolda parti gözetmeksizin tüm Muğlalı kardeşlerimin oylarına talibim. Ayrıştırıcı değil kucaklayıcı olarak, Muğlalı doğmayıp, gönülden Muğlalı vatandaş olarak Muğla için Ankara’da çaba harcamak için adayım.”

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2015, 19:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68