MHP'li Kadınlar Seçim Startını Verdi

2014 Yerel seçimlerine bir yıldan az bir zaman kala Yatağan'da seçim hareketliliği başlarken, MHP Yatağan Kadın Kolları Cuma günü sabah Pınarbaşı Restaurant'ta bir araya gelerek seçimler öncesi MHP'nin iddialı olduğunun sinyallerini verdi.

MHP'li Kadınlar Seçim Startını Verdi
 2014 Yerel Seçimleri öncesi siyasi partilerin Yatağan teşkilatları seçim çalışmalarına başlarken, MHP Yatağan Kadın Kolları da Cu-ma günü saat 10:30'da Pınarbaşı Restaurant'da düzenlenen kahvaltıyla seçim çalışmalarının startını verdi.

Toplantıda sadece MHP'li kadınların yer alması dikkat çeker-ken, Kadın Kolları Başkanı Hatice Taner, MHP'li kadınların gündemi yakından takip ettiğini belirtti.

2014 Yerel Seçimleri öncesi Yatağan MHP'nin iddialı olduğunun altını çizen Hatice Taner; “2014 Yerel Seçimleri öncesi Kadın Kolları olarak çalışmalarımıza başladık ve ilk olarak üyelerimizle birlikte kahvaltıda bir araya geldik. MHP'li kadınlar olarak Yatağan gündemini yakından takip ettiğimiz gibi ülke gündemini de takip ediyoruz. Toplantı sırasında bütün bu konular dile getirilerek fikir alışverişi yapıldı. Kadınlarımızın gündemi yakından takip etmesi ve siyasetin içinde aktif rol oynaması önemli ancak toplumsal yaşamda kadınlarımız birçok sıkıntı ile karşı karşıya kalıyor.

MHP'li kadınlar olarak, siyasi hayatın zenginleşmesi ve çağdaş normlara ulaşması için bu sıkıntılara göğüs germeye çalışan kadınla-rımızın her zaman yanındayız.

Hep mücadele içinde olan, hiç yılmayan MHP'li kadınlarımız 2014 yerel seçimleri öncesi de mücadele içinde olacak ve çalışmalarda aktif rol oynayacaktır.

Yatağan Milliyetçi Hareket Partisi her zaman olduğu gibi bu seferde seçimler öncesi iddiasını ortaya koymuştur. Amacımız MHP'li belediyelerimizin halka sunduğu hizmet standartlarıyla Yatağan'ı da buluşturmak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2013, 20:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER