MHP’li ünlü isim, gazetemizi ziyaret etti

MHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Ramazan Kıvrak, Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti.

MHP’li ünlü isim, gazetemizi ziyaret etti
  

Aslen Fethiyeli olan Toroslar Yörük Türkmen Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Fethiye Yörük Türkmen ve Kültür Derneği Başkanı Ramazan Kıvrak, Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ile görüştü.

Yörük Obaları adlı TV programı ile tanınan Kıvrak, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, başta Muğla olmak üzere Türkiye’nin her karışını gezdiğini ve halkla samimi diyaloglar kurduğunu söyledi. Muğla’da gezmedik köy bırakmadığını kaydeden Kıvrak, “Bugüne kadar Yörük Türkmen geleneğinin yaşatılması için yollardaydık, bundan sonra Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidara yürüyüşünde yol arkadaşlarıma omuz vermek istiyorum” ifadelerinde bulundu.

Ülkü Ocaklarında yetiştiğini ifade eden Kıvrak, 30 yıldır siyasetten uzak durarak Yörük Türkmen kültürü için çalışmalar yürüttüğünü belirterek, şöyle konuştu:

“Yatağan’ın bu ülke için elektrik, mermer, zeytinyağı üreterek hep verdiğini ama hiçbir zaman alamadığını bilirim. Katrancı Mahallesi’ndeki tapu sorununu, Yeşilbağcılar Mahallesi’ndeki kömür ocakları için kamulaştırılan arazilerin sahiplerine ait evlerin ve mezarların taşınması sırasında çıkan sorunları da çok iyi bilirim. İşte bu vatandaşlarımızın sorunlarını, taleplerini dile getirmek için milletvekili adayı oldum.”

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68