Milletvekili aday adaylarından Yatağan çıkarması

MHP Muğla milletvekili aday adayları Sadi Taşkın ve Salih Soykan, partilerinin Yatağan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Milletvekili aday adaylarından Yatağan çıkarması
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla milletvekili olabilmek için aday adaylıklarını açıklayan Sadi Taşkın ve Salih Soykan, partilerinin Yatağan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Serkan Uzun ve partililerle görüştü.

Taşkın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, kamu görevinden istifa ettikten sonra adaylık çalışmalarına başladığını belirterek, “Bu çalışmalarda, diğer aday adaylarının alanda olmamasından dolayı kendimi yalnız hissettim. Yola çıkarken inanarak çıktım ve kulis faaliyetlerine hiç önem vermedim. Hep halkla bütünleşmeye çalıştım. İsterdim ki, diğer aday adayı arkadaşlarımız da medeni cesaret gösterip, birlikte alanda çalışsaydık, MHP adına daha da hayırlı olacaktı” şeklinde konuştu.

İyi bir sıralamada yer aldığı takdirde partiye kazandıracağı oyu da açıklayan Taşkın, “İyi bir sıralamada yer aldığım takdirde Fethiye ve Seydikemer’den 80 bin oy, il genelinde ise 300 bin oyu halkımızın takdirleri ile partime kazandıracağıma inanıyorum” dedi.

Soykan ise, MHP’nin ilk önce Muğla’da, daha sonra da Türkiye’de birinci parti olması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerinin altını çizerek, “7 Haziran seçimlerine çok önem veriyoruz. Yapılacak olan seçimi, Kurtuluş Savaşı mücadelesi olarak görüyoruz. Bu mücadelede, biz de bir nefer olarak, bir tuğla da biz koyabilir miyiz diyerek yola çıktık. MHP’yi nasıl iktidara taşıyabiliriz, onun çalışmalarını yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2015, 20:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90