Milletvekilleri Demir ve Gökcan Kavaklıdere’de muhtarlarla buluştu

AK Parti Muğla milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, Kavaklıdere ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Milletvekilleri Demir ve Gökcan Kavaklıdere’de muhtarlarla buluştu

Milletvekilleri, Kavaklıdere Belediye Başkanlığınca düzenlenen kahvaltıda, merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile belediye meclis üyeleriyle buluştu.

AK Parti Muğla Milletvekili Demir, belediyenin sosyal tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda, Kavaklıdere’nin AK Parti’nin Türkiye genelinde en fazla destek aldığı ilçelerden biri olduğunu ifade ederek, belediyecilik yatırımları yönünden de birçok büyük ilçeye örnek pozisyonda olduğunu kaydetti.

Demir, burada muhtarlara yönelik yaptığı konuşmada “Kavaklıdere şanslı bir ilçemiz. Son derece çalışkan bir belediye başkanınız var. Onu artık Ankara’da bütün bakanlarımız tanımış. Ayrıca hangi kurumdan neyi, nasıl talep edeceğini de çok iyi biliyor. Bu da Kavaklıderemize hizmet olarak yansıyor. Böylesine güzel bir ilçede yaşadığınız için son derece şanslısınız. Biz, Muğla milletvekilleri olarak her zaman sizin yanınızdayız. Cumhurbaşkanımız-Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, bakanlarımızın destekleriyle ilimize, ilçelerimize nasıl daha fazla eser bırakabiliriz bunu amaçlıyoruz. Kavaklıdere, bizim diğer ilçelere örnek olarak anlattığımız, gurur duyduğumuz bir ilçemiz” diye konuştu.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Kavaklıdere’deki başarı sayesinde, komşu ilçe Yatağan’ın da bundan etkilendiğini ve AK Parti belediyeciliğiyle tanıştığını söyledi. Konuşmasında Yatağan’a bağlı Yukarıyayla Mahallesi’nin hizmet alabilmek için geçtiğimiz yıl Kavaklıdere mücavir alanına bağlanmak için referanduma gittiğini hatırlattı. Gökcan, “Sayın Cumhurbaşkanımızın resmi yazlık konutunun Muğla’da olması bizim için çok büyük avantaj. Bildiğiniz gibi geçen ay Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ilk kez bir il için bir zirve yapıldı. Orada talep ettiğimiz yatırımlarımıza ilişkin verimli bir toplantı gerçekleştirdik.” diye konuştu.

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, milletvekilleri Demir ve Gökcan’ın yatırımlar konusunda her zaman kendilerine destek olduklarını, bu destekler sayesinde ilçede memnuniyet düzeyinin üst seviyelerde bulunduğunu kaydetti.

Toplantıda merkez ve kırsal mahalle muhtarları, bölgelerindeki taleplere ilişkin milletvekillerine bilgi aktarımı yaptı. Toplantı sırasında gerçekleştirilen telefon görüşmeleriyle, bölgedeki taleplerin tamamına çözüm bulundu. Muhtarlar, verimli geçtiği değerlendirmesini yaptıkları toplantı için milletvekilleri Demir ve Gökcan’a, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir’e, AK Parti İlçe Başkanı Volkan Alpözen ve belediye meclis üyelerine teşekkür etti.

Milletvekilleri ve beraberindekiler daha sonra Kavaklıdere Belediye Başkanlığınca düzenlenen etkinlikte, vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68