“Muğla’nın hak ettiği payı alması için adayım”

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Yusuf Kayacık seçim çalışmaları kapsamında dün Yatağan’da bir dizi temaslarda bulundu. Ziyaretleri sırasında açıklama yapan Kayacık; “Muğla’nın AK Parti iktidarından yeterince pay alamadığını düşünüyorum. İddialıyım, Denizli ve Antalya’daki tüm hizmetler gibi Muğla’nın da pay alması için adayım” dedi.

“Muğla’nın hak ettiği payı alması için adayım”
 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde AK Parti’den Muğla Milletvekili aday adayı olan Yusuf Kayacık dün seçim çalışmaları kapsamında Yatağan’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Kayacık Yatağan temasları kapsamında Yatağan Demeç Gazetesi, Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürdü. Ziyaretler esnasında konuşan Kayacık; “Muğla’nın AK Parti iktidarından yeterince pay alamadığını düşünüyorum. Önümüzde Denizli ve Antalya gibi örnekler var. Muğla’nın da gerektiği payı alması, sorunların çözülmesi için aday adayı oldum. Önümüzde Denizlili olan Nihat Zeybekçi örneği var. Bende Nihat Zeybekçi iddiasıyla yola çıktım. Muğlamız eğitimde Türkiye’de ilk üç arasında yer alıyor fakat Türkiye’nin 81 ilinde görev yapan valilerimizin hiç birisi Muğlalı değil, hiçbir bakanımız Muğlalı değil. Hedefi büyük tutuyorum İnşallah milletvekili seçilerek Muğla’nın ilkleri arasında yer almak istiyorum. Siyasetçi kolay yetişmiyor, siyaset çok uzun bir yol, alaylı bir siyasetçi olarak Muğla’nın bir ucundan bir ucuna tüm sorunları da çözümlerini de biliyorum. Bugüne kadar görev aldığım her yerde halkın desteği ile hareket ettim. 10 yıl Muğla Veteriner Hekimler Odası Başkanlığı yaptım, adı sanı duyulmayan bir odayı Türkiye’nin sayılı odaları arasına getirdim. Sorunların çözümü için, Muğla’nın hak ettiği payı alması için tüm hemşehrilerimizin desteklerini bekliyorum” ifadelerini kullandı.

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Yusuf Kayacık yaptığı ziyaretlerin ardından Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. konferans salonunda düzenlenen ilçe istişare toplantısına katıldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2015, 21:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68