21 Haziran 2018 Perşembe

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Orman işçilerinden AK Parti’ye “teşekkür” ziyareti

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğünde çalışan mevsimlik işçiler, çalışma sürelerinin 9 ay 29 güne çıkarılması nedeniyle AK Parti Yatağan Başkanlığı’nı ziyaret ettiler.

02 Mart 2018 Cuma 08:58
Bu haber 882 kez okundu
Orman işçilerinden AK Parti’ye “teşekkür” ziyareti

Orman işletme müdürlüklerinde mevsimlik işçi olarak 5 ay 29 gün çalışan işçiler, çalışma sürelerinin 4 ay artırılarak 9 ay 29 güne çıkarılması nedeniyle AK Parti Yatağan Başkanı Ali Tekin’i makamında ziyaret ettiler.

Öz Orman-İş Sendikası Yatağan Temsilcisi Mehmet Ali Özer ve orman işçilerinden oluşan heyeti karşılayan AK Parti İlçe Başkanı Tekin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Tekin, orman işletme müdürlüklerinde mevsimlik işçi olarak çalışanların çalışma imkanlarının iyileştirilmesi için büyük bir çaba sarf edildiğinin altını çizerek, “Devletimizin ve hükümetimizin siz orman işçilerinin 5 ay 29 gün olan çalışma süresini 9 ay 29 güne çıkarmış olması, sizleri mutlu ettiği kadar bizleri de mutlu etmiştir. Hepinize hayırlı olsun. Yeni açılacak sezonun da yangınsız, hatasız ve kazasız geçmesini diliyorum. Hepinize üstün muvaffakiyet diliyorum” diye konuştu.

Tekin’e plaket sunan ve teşekkürlerini ileten Öz Orman-İş Sendikası Yatağan Temsilcisi Mehmet Ali Özer ise, bugüne kadar her zaman orman işçisinin yanında olan cumhurbaşkanı, başbakan, milletvekilleri ve bürokratlara teşekkür ederek, onların adına AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin’i ziyaret ettiklerini söyledi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV