Osman Gürün ve Halil Arslan’dan yoğun mesai

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Gürün ve Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan, pazar esnafıyla bir araya geldikten sonra sendika ve kooperatifleri ziyaret ettiler. Heyet, ilçedeki programlarını, mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek sonlandırdı.

Osman Gürün ve Halil Arslan’dan yoğun mesai

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Gürün ve CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan, beraberinde CHP Muğla milletvekilleri Mürsel Alban, Süleyman Girgin ile Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, İYİ Parti İlçe Başkanı Sadet Kocasarı ve beraberindeki partililerle, pazar esnafıyla bir araya geldi.

Vatandaşların taleplerini ve sorunlarını dinleyen Gürün ile Arslan, vatandaşlara bez poşet dağıttı.

Esnaf ziyaretlerinin ardından Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi, Maden-İş Sendikası Yatağan Şubesi ve Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı’nı ziyaret eden heyet, buralarda da vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Gürün, Muğla genelinde gidilmedik yer bırakmayacaklarını söyledi.

Gürün, 2014 yılından beri geniş bir alana yayılmış Muğla’ya en iyi hizmeti vermek için yoğun bir çaba harcadıklarını hatırlatarak, “Bu zamana kadar ‘hedefimiz bir Muğla bir’ sloganıyla hareket ediyordum. Artık bu sloganı ‘hepimiz bir Muğla bir’ olarak değiştirdim. Herkesin belediye başkanı olmak için çalışıyorum. Ayrım gözetmeksizin Muğla’nın dört bir yanına hizmet etmeye çalışıyorum. Vatandaşımız yeniden görev verirse onlara layıkıyla hizmet edeceğim” dedi.

Birlikten güç doğacağını belirten Gürün, “CHP Genel Merkezi ve İYİ Parti Genel Merkezi yukarıda bir birleşmeye gitti. Birçok yerde ortak aday çıkarma kararı aldı. Muğla’da bu durum gerçekleşti. Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak beni destekleme kararı aldılar. Ayrıca 6 ilçemizde de ortak aday çıkardılar. Kendileriyle birlikte çalışıyoruz, kazanırsak hep beraber kazanacağız. Bu birliğimizi çalışmalarımıza yansıttığımız sürece seçimden zaferle ayrılacağımızdan şüphem yoktur” diye konuştu.

Arslan ise, Yatağan’da güzel bir hava yakaladıklarını kaydederek seçime kadar sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyledi.

Yatağan’da yıllardır süren CHP iktidarını devam ettireceklerini belirten Arslan, şöyle konuştu:
“İYİ Parti’nin ilçemizde beni destekleyecek olması gücümüze güç kattı. Bu davranışları beni çok mutlu etti. Bu yüzden kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızın desteğini her zaman yanımda hissediyorum. Seçimden sonra Yatağanımıza çok güzel hizmetler edeceğiz. Bu zaman kadar partimizi başarıyla temsil eden Yatağan Belediye Başkanımız Hasan Haşmet Işık’ı anmadan geçemeyeceğim. Kendisi sürekli bizimle ve çalışmalarımızı birlikte gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte kendisinin verdiği destekler bizim için çok önemli. Bu yüzden kendisine teşekkür ediyorum. Hep birlikte, ortak akılla Yatağanımızı yaşanabilir bir şehir haline getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.”

Heyet, daha sonra Yeşilbağcılar, Eskihisar ve Bozüyük mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68