banner80

Özdemir; “Yatağan’ı gençlere emanet ettik”

Yatağan eski belediye başkanlarından Ahmet Necati Özdemir’in oğlu tiyatro sanatçısı Turan Özdemir dün AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz’ün seçim bürosunu ziyaret etti. Özdemir; “Yatağan’ı gençlere emanet ettik” dedi.

Özdemir; “Yatağan’ı gençlere emanet ettik”
 Dondurmam Gaymak filminin başrol oyuncusu ve ilçemiz eski belediye başkanlarından Ahmet Necati Özdemir’in oğlu Turan Özdemir dün Yatağan’da AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz’ün seçim bürosunu ziyaret etti. Seçim bürosunda bir süre AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Osman Koç ve Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz ile sohbet eden Özdemir partililerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Mustafa Toksöz ve yerel seçimlerde seçime giren adaylara başarılar dileyen Özdemir; “Yatağan’ı artık gençlere bıraktık. İnşallah Yatağan’da huzur içinde bir seçim yaşanır. Mustafa kardeşime seçimlerde başarılar diliyorum. Seçim sürecinde seçim bürolarına giderek adayların Yatağan için hazırladıkları projelere bakıyorum. Yatağan’ın gelişmesi bizleri mutlu edecektir. Eminim ki herkes Yatağan’a en iyisini yapmak için aday olmuştur. Dileğimiz Yatağan’a güzel işlerin yapılması ve Yatağanımız’ın gelişmesidir. Kim seçilirse seçilsin sanatsal olarak ne yapılacaksa seçilecek başkanın her zaman yanındayım. Yatağan bizim memleketimiz, çocukluğumuz burada geçti. Yatağan için yapılacak olan her şeyde elimden geldiğinde katkıya hazırım” dedi.

AK Parti Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Dondurmam Gaymak filminin başrol oyuncusu aynı zamanda ilçemiz eski belediye başkanlarından Ahmet Necati Özdemir’in oğlu Turan Özdemir’e projelerini anlattı. Ziyareti nedeni ile Turam Özdemir’e teşekkür ederin Toksöz; “Seçim büromuza gelerek bizlere destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bizler Yatağan’ın eksikliklerini çok iyi biliyoruz bu nedenle iktidarın gücünü de arkamıza alarak Yatağanımız’a hizmet gelmesi için aday olduk. Temennimiz 30 Mart yerel seçimlerinden zaferle çıkmak ve Yatağan’a en iyi şekilde hizmet gelmesini sağlamaktır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2014, 19:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
öz yatıganlı
öz yatıganlı - 7 yıl Önce

yatağanımızın medarı iftiharı ünlü sanatçımız turan özdemir bile mustafa toksöz ü destekliyor. sanatcımızın işaret ettiği yere oy vermekte fayda var. urfalılar ibrahim tatlısesi nasıl sahip çıkırsa bizde yatağanlılar olarak turan özdemir i sahip çıkacağız.

Yalaka yatağanlı
Yalaka yatağanlı - 7 yıl Önce

ya neyüdü bilinmez insanlar şuan iktidar akp yarın dileyim mhp chp siz ona da aynı şeyi söylersiniz. bu yorumları yapanın eğitim seviyesini ve maddi durumunu ciddiden merak ediyorum. deve kuşu kafasına kuma görünce onu kimse görmez sanırmış aha da siz hepiniz böylesiniz gerçekleri bilip ama kendine bile söylemekten çekinen zavallı yalaka yatağanlılarsınız..

SIRADAKİ HABER

banner68