Özel: “Verilen sözler tutulmadı”

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Yatağan’da halka hitap etti. Özel, iktidara yüklenerek, emeklilerin ve çiftçilerin zor günler yaşadığını ve halka verilen sözlerin tutulmadığını belirtti.

Özel: “Verilen sözler tutulmadı”

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, beraberinde CHP Muğla milletvekilleri Mürsel Alban, Burak Erbay, İl Başkanı Adem Zeybekoğlu ile Yatağan’da, Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Halil Arslan’ın seçim bürosu önünde halka hitap etti. Özgür Özel’i, Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, Belediye Başkan Adayı Halil Arslan ve çok sayıda partili karşıladı.

Burada halka hitaben konuşan Özel, yaptığı konuşmada, “Çiftçilere, emeklilere, memura, emeklilikte yaşa takılanlara verilen sözler tutulmadı. Devlet Bahçeli af dedi, kader mahkumlarını kandırdı ve emeklilikte yaşa takılanları savunan vekili partiden attı. Verilen sözler unutuldu. Bekaya sarıldılar, beka 1923 yılına Mustafa Kemal Atatürk ile sona erdi. Eğer ülkemizde beka sorunu olursa işgalcilerin altına halı serenler değil Atatürkçüler cevabını verir” diye konuştu.

31 Mart’taki seçimlerde destek isteyen Özel, “Yatağan’ı 20 yıldır idare eden kardeşimiz ile yeni göreve talip olan adayımıza destek için geldim. Birçok ilde İYİ Parti ile Millet İttifakı yaptık. Yaptığımız ittifak namus borcumuzdur. Bu kapsamda Muğla’nın kıyılarını peşkeş çekmeyen Osman Gürün’e destek olacağız. Diğer yerler bitti, gözü Muğla kıyılarına diktiler. Söylemleriyle halkı ayrıştırıyorlar, hepimiz kardeşiz. Her siyasi görüşten kişiler bizim kardeşimizdir. Seçilen belediye başkanlarımız herkesi kucaklayacak, asla ayrım yapmayacaktır” dedi.  

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER