Öztürk’ten “Millete Hizmete Devam” mesajı

Köyceğiz Belediyesi’nin yeni hizmet binasının açılışında konuşan AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “Birileri laf üretecek ama bizler bu millet için bu millete hizmetkâr olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Öztürk’ten “Millete Hizmete Devam” mesajı
 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Köyceğiz Belediyesi’nin yeni hizmet binasının açılışına katılan AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, konuşmasında, “Birçoğunuz biliyor ama her platformda Muğla’nın hakkını, hukukunu koruyan Ankara’da da bir Muğlalı gibi çalışan bir bakanımız var. Bu binanın yapılmasına yani benim il başkanlığım dönemimde de sayın bakanımızın çok büyük katkısının olduğunu buradan belirtmek istiyorum. İl başkanı olduğum dönemde,  28-30 Mart yerel seçimlerinde yaşadığımız günlerde emin olun arkamızda genel merkez olarak kapı gibi durdular. O süreci atlatmamızda bize çok büyük katkılar gösterdiler. Ben huzurlarınızda Sayın Bakanımıza tekrar hoş geldiniz diyorum ve Muğla’mıza verdiği bu katkıdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum’’ diye konuştu.

Milletvekili Öztürk, konuşmasını şöyle sürdürdü:

‘’Biz laf üretmeyeceğiz hizmet üreteceğiz ve arkamızda hizmetlerimizi eserlerimizi bırakacağız demiştik. Evet, bugün hep birlikte tüm Köyceğizli hemşerilerimizle beraber MHP’lisiyle, CHP’lisiyle, AK Partilisiyle tüm yaşayan Köyceğizlilerimizle beraber, Köyceğizlilerin hizmetine sunulmuş bir belediye binasına kavuştuk. Girerken şöyle bir baktık Köyceğiz’in girişinden itibaren hakikaten Köyceğiz’imiz çiçek gibi olmuş, ben buradan Sayın Belediye Başkanıma ve emeği geçen tüm teşkilat mensubu kardeşlerimize, tüm Köyceğiz yaşayanlarına da teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Biz hizmet üretmeye devam edeceğiz arkamızda eserler bırakmaya devam edeceğiz. Birileri laf üretecek ama bizler bu millet için bu millete hizmetkâr olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz diyorum. Ben Sayın Bakanımıza tekrar hoş geldiniz diyorum tüm Köyceğizli halkımıza bu eser hayırlı uğurlu olsun’’

Köyceğiz Belediyesi yeni hizmet binasının açılışı için ilçeye gelen Bakan Soylu ve AK Parti Muğla Milletvekilleri Nihat Öztürk ve Hasan Özyer buradaki törenin ardından Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen “Toplumda Fiziksel Aktivitenin Artırılması Projesi“ kapsamında Köyceğiz Kaymakamlığı önünde düzenlenen törende, 37 çocuğa bisikletlerini teslim ettiler.

Törenin ardından Bakan Soylu ve beraberindekiler Muğla Valisi Amir Çiçek, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve davetlilerle Kulak mesire alanını açtılar ve Toparlar Mahallesinde bir şehit ailesini ziyaret ettiler.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96