Saatcı, “Bağımsız başladığımı, bağımsız bitiririm”

Fethiye Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Behçet Saatcı, seçim çalışmalarını Köyceğiz’de sürdürdü. Sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelen Saatcı, bağımsız seçildikten sonra, siyasi partiye geçeceği iddialarına ilişkin “Bağımsız başladığımı, bağımsız bitiririm” dedi.

Saatcı, “Bağımsız başladığımı, bağımsız bitiririm”

Başkan Saatcı, ilk olarak Köyceğiz Belediyesi’ne giderek Belediye Başkanı Kamil Ceylan ile görüştü. Başkan Saatcı’yı bina girişinde karşılayan Başkan Ceylan, belediye binasını gezdirerek Saatcı’yı personeliyle tanıştırdı. Başkan Ceylan, bağımsız aday Saatcı’ya çeşitli hediyeler verdikten sonra büyükşehir belediye başkanlığı yolunda başarılar diledi. İkili yarım saat basına kapalı görüştü.

Başkan Saatcı ardından Köyceğiz Ziraat Odası Başkanı Şaban Ali Çetin’e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyareti haber alan esnafların odaya gelerek Başkan Saatcı ile fotoğraf çektirmesi dikkati çekti. Başkan Saatcı daha sonra Köyceğiz Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Köyceğiz Şoförler Odası’nı da ziyaret etti. Dalaman ve Ortaca da olduğu gibi Köyceğiz’de şoför esnafı, Başkan Saatcı’ya Muğla Büyükşehir Belediyesi’yle yaşadıkları sorunları anlattı.

Behçet Saatcı söylentilere cevap verdi

Başkan Saatcı, şoförler odasında tüm sorunlara vatandaşlara hiçbir mağduriyet yaşatmadan makul çözümler getirmeye hazır olduklarını kaydetti. Hakkında çıkarılan kasıtlı söylentileri dillendiren Başkan Saatcı, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı süresince hiçbir siyasi partiye geçmeyeceğini vurguladı. Bağımsız aday Saatcı, “Hakkımda çeşitli iddialar ortaya atılıyor. Hatta açık konuşayım AK Parti’ye geçeceğim söyleniyor. Beni halk bağımsız seçmiş, ben neden bu halk hareketini bırakıp, başka bir siyasi partiye geçeyim. Bağımsız başladığımı, bağımsız bitiririm. Görev sürem bitene kadar başka bir siyasi partiye geçmem” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER