Saatcı: “Bizimle fotoğraf çekinen çocuklar işten atılıyor”

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Yatağan Küçük Sanayi Sitesi’nde büyük ilgiyle karşılandı. Sosyal medya üzerinden yürütülen karalama kampanyalarının “acizliğin göstergesi” olduğunu belirten Bağımsız Aday Saatcı, “Bizimle beraber fotoğraf çekinen çocuklar işten atılıyor. Korkunun ecele faydası yok, çamurlaşmayın” dedi.

Saatcı: “Bizimle fotoğraf çekinen çocuklar işten atılıyor”

Bağımsız Aday Saatcı, Milas’ın ardından gittiği Yatağan Küçük Sanayi Sitesi’nde esnaf ve vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Desteklerini ifade eden vatandaşlara teşekkür eden Saatcı, ziyaretlerin ardından gazetecilere açıklamada bulundu.

Milas’ın ardından Yatağan’da gördüğü ilgiden de büyük mutluluk duyduğunu anlatan Saatcı, Muğla genelinde çok ciddi bir halk hareketi olduğunu kaydetti.

Halk İttifakı’nın büyük güç kazanmasıyla birlikte sosyal medya üzerinden kendisine yönelik algı operasyonları ve karalama kampanyaları başlatıldığını belirten Saatcı, “Sahte sosyal medya hesaplarıyla, şahsıma yönelik her türlü karalama kampanyasını başlattılar. Bu acizliğin göstergesidir. Biz bu güne kadar temiz siyaset yapma konusunda kararlı davrandık, sonuna kadar da temiz siyaset yapacağız. Argo tabirle söylemek gerekirse, biz kimseye belden aşağı vurmayız. Bu kadar aciz olmayın, bu kadar aşağı düşmeyin” dedi.

“Fotoğraf çekinen çocuklar işten atılıyor”

Muğla Büyükşehir Belediyesi’ndeki işten çıkarmalara yönelik de konuşan Saatcı, “Bizimle beraber fotoğraf çekinen çocuklar işten atılıyor. Bunları yapanlar soruyorum, ‘Başkaları bunları yapıyor’ diye eleştiriyordunuz, siz şimdi onlardan farklı olmadınız ki. Kirletmeden, çamur atmadan, şimdiye kadar yapılan yanlışları anlatmaya devam edeceğiz. Sırtımızı sadece saygıdeğer Muğlalılara dayayacağız. Çünkü bizim halktan başka kimsemiz yok. Biz kendimizden ve Muğla halkından eminiz, korkunun ecele faydası yok. Hiç çamurlaşmayın, gerek yok” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56