Şen, Seydikemerlilerin “Çiftçiler Günü”nü kutladı

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen, Seydikemer Ziraat Odası’nın düzenlediği 14 Mayıs Çiftçiler Günü etkinliğine katıldı.

Şen, Seydikemerlilerin “Çiftçiler Günü”nü kutladı
AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen, Seydikemer Ziraat Odası’nın düzenlediği 14 Mayıs Çiftçiler Günü etkinliğine katılarak Seydikemerli çiftçilerle bir araya geldi.

Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene protokol üyelerinin yanı sıra çok sayıda çiftçi katıldı.

Etkinliğin ardından çiftçilerle bir araya gelerek sohbet etme şansı yakalayan Şen, çiftçinin önemine vurgu yaptı.

Şen, burada yaptığı konuşmada, “Çiftçilerimizin büyük emek verdiği tarım ve gıda üretimi, hayatımızın sürdürülebilmesi için en temel ve vazgeçilmez unsurlardan biridir. Her türlü zorluğa rağmen geçimlerini topraktan sağlayarak, ülke ekonomisine katkı sağlayan çiftçilerimizin bu günü kutlu olsun. Çiftçilerimiz, ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin büyümesinde ve sofralarımıza ulaşan ekmeğin, meyvenin ve sebzenin üretiminde alın teri dökerek yoğun emek sarf edenlerin başında gelmektedir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Türk köylüsü yurdun efendisi ve gerçek üreticisidir’ sözünün hakkını sonuna kadar veren tüm çiftçilerimizin 14 Mayıs Çiftçiler Günü kutlu olsun” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner47