Şen, Seydikemerlilerin ilgisine kayıtsız kalmadı

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen, Aday Adayı Tanıtım Toplantısı’nda kendisini büyük bir coşkuyla karşılayan ve süreç boyunca desteklerini esirgemeyen Seydikemerlilere teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

Şen, Seydikemerlilerin ilgisine kayıtsız kalmadı
AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen, Aday Adaylık sürecinde AK Parti İl Başkanlığı’nın Seydikemer ilçesinde düzenlediği Aday Adayı Tanıtım Toplantısı’nda kendisini büyük bir coşkuyla karşılayan ve adeta bağırlarına basan Seydikemerlilere teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi.

Şen, sırasıyla Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 14 yıl hizmet verdiği Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğünün Müdürü Ömer Kahraman, AK Parti İlçe Başkanı Salih Gümüş, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş ve Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Mehmet Hadi Çakıroğlu’nu makamlarında ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyaretlerde kendisine gösterilen ilgiden ve misafirperverlikten dolayı teşekkür eden Şen, “36 yıldır bu topraklarda yaşayan biri olarak Seydikemer için yaptıklarımın vatandaşlar tarafından fark ediliyor olması beni çok mutlu etti. Daha önce belediye başkanı olarak Seydikemerime hizmet etmek istemiştim. Kısmet değilmiş. Fakat Seydikemerli Eşref Şen olarak Muğla Milletvekilliğine aday olarak Muğlamızın tamamına hizmet etmek istiyorum” diye konuştu.

Şen, Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğü’ndeki 14 yıllık görevinin ardından ilçeden ayrılsa da Seydikemer’den kopamadığını ve fırsat buldukça gelmeye çalıştığını vurgulayarak, “Aday Adayı Tanıtım Toplantısı’nda şahsıma gösterilen ilgi ve alaka beni ziyadesiyle mutlu etti. Halkıma olan inancım daha da arttı. Seydikemer’e daha çok hizmet için şevkim de arttı. İnşallah Allah nasip eder de Muğla Milletvekili olursam, yine ilk teşekkür ziyaretini gerçekleştireceğim yer Seydikemer olacaktır” dedi.

Şen, daha sonra ziyaret ettiği kurum ve kuruluşlardaki vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner47