Şen, taahhüdünü yerine getiriyor

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayıyken “Aday seçilmediğim takdirde, 24 Haziran’a kadar partim için çalışacağım” taahhüdünü veren Eşref Şen, aday gösterilmemesine rağmen Fethiye’deki çalışmalarda yer alıyor.

Şen, taahhüdünü yerine getiriyor
AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen, partisinin kendisini aday listesinde göstermemesine rağmen listede yer alan aday gibi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Aday Adayı olduğu dönemde, Aday seçilmediğim takdirde, 24 Haziran’a kadar partim için çalışacağım” taahhüdünü veren Eşref Şen, taahhüdünü yerine getirerek partisinin seçim çalışmalarında yer almaya devam ediyor.

Beraberinde AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Muhittin Kayabaş ile, Fethiye ilçesindeki esnaflar ve semt pazarındaki vatandaşlarla bir araya gelen Şen, partisi için çalışmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyduğunu belirterek, partilerine gösterilen teveccühten dolayı herkese teşekkür etti.

Şen, çalışmaların heyecanla sürdüğünü kaydederek, “Partimizin Muğla ve ülke genelindeki oy oranın artması için çorbada tuzumuz bulunsun diye sahadayız. Sabah erken saatlerden gecenin ilerleyen saatlerine kadar gezmedik yer, sıkılmadık el bırakmıyoruz. Allah izin verirse hedeflerimize ulaşmak istiyoruz. Partimiz için sahada yer alan ve emek harcayan tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyor, ziyaretlerimiz sırasında desteklerini ileten tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68