Şen’den Menteşe ve Yatağan çıkarması

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen, bir güne iki ilçeyi sığdırarak Menteşe ve Yatağan ilçesindeki programlara katıldı ve ziyaretler gerçekleştirdi.

Şen’den Menteşe ve Yatağan çıkarması
AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen, “Durmak yok, yola devam” ilkesiyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Partisini Muğla’da hak ettiği noktaya getirmek için elinden gelen çalışmayı seçime kadar sürdüreceğinin taahhüdünü veren Şen, Menteşe ve Yatağan ilçesindeki programlara katılarak ziyaretler gerçekleştirdi.
Şen, ilk olarak Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun katılımıyla Menteşe ilçesinde gerçekleştirilen toplu açılış ve temel atma törenine katıldı. Bakan Eroğlu’nu karşılayarak kısa bir süre sohbet eden Şen, kendisinin orman mühendisi olduğunu hatırlatarak Muğla’ya hizmet için yola koyulduğunu söyledi.
Törenin ardından Bakan Eroğlu ile birlikte Menteşe ilçesindeki esnafları ziyaret eden Şen, vatandaşlarla sohbet etti.
Şen, daha sonra AK Parti Muğla Başkanlığı’nın İsrail’in Filistinlilere karşı gerçekleştirdiği saldırılara tepki göstermek amaçlı düzenlenen basın açıklamasına katıldı. Şen, partililerle birlikte Gazze'de hayatını kaybedenler için düzenlenen gıyabi cenaze namazına katıldı. 
Daha sonra ilçeden ayrılan Şen, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksekokulu’nun mezuniyet törenine katıldı. Öğrencilerin sevinçlerine ortak olan Şen, mezun öğrencileri kutlayarak eğitimlerine devam eden öğrencilere başarılar diledi.
Şen, son olarak Yatağan Küçük Sanayi Sitesi ve ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68