20 Haziran 2018 Çarşamba

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Tekin: “Kongreden güçlenerek çıkacağız”

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın 15 Eylül Cuma günü düzenleyeceği 6. Olağan Kongre için adaylığını açıklayan mevcut ilçe başkanı Ali Tekin, daha önceki ilçe başkanlarıyla birlikte basın toplantısı düzenledi.

15 Eylül 2017 Cuma 11:31
Bu haber 841 kez okundu
Tekin: “Kongreden güçlenerek çıkacağız”

 AK Parti Yatağan Başkanı Ali Tekin, parti binasında düzenlenen basın toplantısında, 15 Eylül Cuma günü saat 15.00’da Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörlüğü Sosyal Tesislerinde düzenleyecekleri 6. Olağan Kongre için adaylığını açıkladı.

Tekin’den önce görev yapan ilçe başkanlarının da katıldığı basın açıklamasında konuşan Tekin, bugüne kadar kendisini destekleyenlere ve adaylık açıklamasında yanında yer alan eski ilçe başkanlarına teşekkür etti.

İlçe başkanı olarak 3 yıldır bu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştığını belirten Tekin, “Görev sürem boyunca ekip arkadaşlarımla birlikte başarılı çalışmalara imza attığımızı düşünüyorum. Genel merkezimiz de aynı düşüncede ki bizi 15 Eylül’de yeniden ilçe başkanı olarak görmek için aday gösterdi. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Tekin, kongre için tüm hazırlıkların tamamlandığını aktararak, “Allah’ın izniyle Cuma günü kongremizden daha da güçlenerek çıkacağız. Ondan sonra ise zaman kaybetmeden önümüzdeki seçimlerin çalışmalarına başlayacağız. Bu kutlu yürüyüşümüze tanıklık etmek isteyen herkesi kongremize davet ediyorum. Kongremize, Muğla milletvekillerimizin yanı sıra Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ da katılacak” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV