Toksöz, “Belediye çalışanlarının güvencesiyiz”

AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz, İlçe Başkanı Ali Tekin, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, MHP yöneticileri, partililer olmak üzere seçim çalışmalarını sürdürüyor. Toksöz, kamuoyunda yer alan bir iddiaya da cevap vererek, “Belediye çalışanlarının güvencesiyiz” dedi.

Toksöz, “Belediye çalışanlarının güvencesiyiz”

AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz, İlçe Başkanı Ali Tekin, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, MHP yöneticileri, partililer olmak üzere seçim çalışmalarını aralıksız mahalle-mahalle ev-ev dolaşarak sürdürüyor.

“Önce Yatağan” ve “Belediye işi, gönül işi” diyen Mustafa Toksöz, “Belediye başkanı olduğumda mevcut personelin işten çıkarılacağı söylentileri asılsızdır” diyerek bir açıklama yaptı.

Toksöz yaptığı açıklamada, “İlçenin sıkıntılarını en iyi bilen biziz. Her mahallemizin sıkıntılarını yerinde, tek tek tespit ettik. Projelerimizi yayınladık. Alt yapı ve ulaşım sorunlarını tüm mahallelerimizde çözeceğiz. Kentsel dönüşüm çalışmaları bölgelerin özelliklerine ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre çözülecek. Sosyal belediyecilik çalışmalarına önem verilecek. Doğrudan insanlarımıza dokunan hizmetler üretilecek. Halka birlikte yönetim ilkesiyle, şehirle ilgili tüm önemli kararlar orada yaşayanlarla birlikte alınacak. Kültür ve ekonomi başta olmak üzere her alanda hayat kalitesini yükseltecek yaklaşımlar geliştireceğiz. Halkımıza belediyecilik anlayışımızda her vatandaşımıza eşit olacağımıza, çok çalışacağımıza söz veriyoruz. Kapımız her zaman açık olacak. Telefonumuz açık olacak. Hiç kimse işinden olmayacak” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER