Toksöz: “Bu dönem topu tam kalenin ortasına atacağız”

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde konuşan AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz, “Geçen sene direkten döndük ama bu dönem topu tam kalenin ortasına atacağız” dedi.

Toksöz: “Bu dönem topu tam kalenin ortasına atacağız”

AK Parti Yatağan Başkanlığı tarafından Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Sosyal Tesislerinde düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğine kadınlar yoğun ilgi gösterdi.

Etkinliğe, AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, MHP İlçe Başkanı Arif Güldürüm, AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz, Belediye Meclisi Üyesi adayları ve partililer katıldı.

Programda konuşan MHP İlçe Başkanı Arif Güldürüm, “Kadınlarımız, bizim baş tacımızdır. Biz, sizlerle birlikte varız. Katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. 31 Mart’taki seçimde sizlerin sayenizde hep birlikte başarıyı yakalayacağız” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin de, “Çıktığımız bu yolda sizlerin azmi ve çalışmalarıyla hep birlikte 31 Mart’ta AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz ile Yatağan’ı Cumhur İttifakı Belediyeciliğiyle tanıştıracağız” dedi.

“Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır”

AK Parti Milletvekili Yelda Erol Gökcan da, Yatağan’ın Yatağan olalı böyle bir etkinlik görmediğini ileri sürdü.

31 Mart seçimlerinin hayırlı olmasını dileyen Gökcan, “15 Temmuz’daki hain FETÖ darbe girişiminde Cumhur İttifakı’nın tohumları o gece atıldı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bir araya gelmesiyle ‘söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ anlayışıyla Cumhur İttifakı başladı. 24 Haziran’daki genel seçimlerde de Cumhur İttifakımız devam etti. 31 Mart’taki yerel seçimlerde de Cumhur İttifakı’nın adayı olarak Yatağan’da Mustafa Toksöz’e karar verildi. Hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

Gökcan, Cumhur İttifakı’nın Pazar kadar olmadığını, mezara kadar olduğunun altını çizerek, “31 Mart seçimleri diğer seçimlerden çok farklıdır. Onlarda domatesten, biberden ve patlıcandan bahsederken, biz de bu ülkenin bekası için ‘söz konusu vatansa, gerisi teferruattır’ diyoruz. Bizim bakış açımız böyle. Mustafa Toksöz’e ben inanıyorum ve güveniyorum. Özellikle buradaki kadınlarımızı gördükten sonra inancım bir kat daha arttı. Kadınlar kolay kolay yaş tahtaya basmaz. Kadınlar isterse her şey olur. Bu gece görüyorum ki kadınlar, Mustafa Toksöz’ü 31 Mart akşamı Yatağan Belediye Başkanı olarak çıkarmışlar ve kabul etmişler” dedi.

“Bu zaferi kazanacağımıza inancımız tamdır”

AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz ise, seçim çalışmaları kapsamında kadınların kendisine çok yardımcı olduklarını belirterek, desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Siyasetin uzun ve çileli bir yol olduğunun vurgulayan Toksöz, “Cumhurbaşkanımızın dediği gibi kapı kapı dolaşıyoruz, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmıyoruz. İnşallah 31 Mart akşamı hep beraber bu zaferi kazanacağımıza inancımız tamdır” dedi.

Toksöz, Yelda Erol Gökcan’ın da bu çileli yoldan geçtiğini belirterek, “Allah nasip etti Yelda Erol Gökcan bugün milletvekili oldu ve bizlere onur veriyor. İnşallah biz de geçen sene direkten döndük ama bu dönem topu tam kalenin ortasına atacağız. Bizim bayanlara verdiğimiz değer asla yadsınamaz. Değerli eşim bundan 1 yıl önce il kadın kolları başkanı oldu. Onun arkasında durmaya özenle gayret ettim. O da başarılı bir çalışma yaptı ve bugünlere geldik. Allah nasip ederse hedefimize ulaşmak için çok az bir süre kaldı. Yeni bir ekip oluşturduk ve bu ekibimizde bayan arkadaşlarımız var” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER