Toksöz, Kızılcahamam Kampı’ndan döndü

AK Parti'nin Kızılcahamam'da düzenlediği 28. Değerlendirme ve İstişare Kampı sona erdi. Toplantıya katılan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, kampta birçok bakanla temaslarda bulunarak Yatağan’da hayata geçirmeyi planladıkları hizmetleri anlattı.

Toksöz, Kızılcahamam Kampı’ndan döndü

AK Parti'nin 28. Değerlendirme ve İstişare Kampı, Kızılcahamam'da gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki AK Parti'nin 28. Değerlendirme ve İstişare Kampı, 26 Nisan'da Kızılcahamam Eliz Otel'de düzenlendi.

Kampa bu yıl milletvekilleri yerine, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri, kadın ve gençlik kolları MYK üyeleri, il kadın ve gençlik kolları başkanları, büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları, büyükşehir belediye meclis başkanvekilleri, il genel meclis başkanları ile kabine üyeleri katıldı. Toplantıya katılanlar arasında Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, AK Parti Muğla Başkanı Kadem Mete, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Ümmühan Toksöz ve Muğla’nın AK Partili belediye başkanları da katıldı.

Genel istişare ve değerlendirmenin ardından da Erdoğan'ın kapanış konuşmasıyla sona eren kamptan dönen Toksöz, muhabirimize açıklamalarda bulundu.

Kampın çok olumlu geçtiğini belirten Toksöz, “Kamp süresince birçok bakanımızla ve genel merkez yöneticisiyle görüşme şansı yakaladık. Yatağan’da elde ettiğimiz başarı nedeniyle bizleri çok iyi karşıladılar. Her biri hemşerilerimize kucak dolusu selam gönderdi. Görüşmelerimiz sırasında kendilerine Yatağan’da hayata geçirmeyi planladığımız projelerimizi anlattım. Sağ olsunlar yakından ilgilenerek desteklerini ilettiler. Önümüzdeki günlerde yeniden Ankara’ya giderek projelerimiz ile ilgili somut adımlar atacağız” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56